|

تکلیف سوپرجام ایران مشخص شد!

با اعلام سازمان لیگ، زمان برگزاری مسابقه پرسپولیس و فولاد در سوپرجام مشخص شد.

لینک کوتاه کپی شد

سازمان لیگ سرانجام تاریخ سوپرجام فصل گذشته را اعلام کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ سرانجام سازمان لیگ طی اطلاعیه‌ای زمان دیدار سوپرجام فوتبال ایران را اعلام کرد و طی آن مشخص شد دو تیم در روز دوشنبه ۱۸ بهمن و در ساعت ۱۶ به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار که هنوز محل میزبانی از آن مشخص نشده است بعد از ماه‌ها تاخیر میان قهرمان لیگ و قهرمانی جام حذفی برگزار خواهد شد و تیم برنده در پایان بازی جام قهرمانی در سوپرجام را بالای سر خواهد برد و قهرمان قهرمانان فوتبال ایران معرفی می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران فصل گذشته و در رقابتی‌ تنگاتنگ با سپاهان اصفهان در نهایت با ۶۷ امتیاز از ۳۰ بازی قهرمان لیگ برتر شد و برای پنجمین بار متوالی توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند و با این قهرمانی سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان آسیا را هم کسب کند، سهمیه‌ای که به دلیل مشکلات کسب مجوز حرفه‌ای فعلاً در آستانه از دست رفتن قرار دارد.

در سوی دیگر میدان فولاد خوزستان است که فصل گذشته با وجود مشکلات زیاد و بسته بودن پنجره، با جواد نکونام نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کرد و در جام حذفی هم با عبور از مسیری سخت به فینال رسید و تقابل جذاب نکونام و مجیدی در مرحله پایانی منجر به برتری فولادی‌ها در ضربات پنالتی و بالا بردن جام قهرمانی شد.

حالا دو تیم باید روز ۱۸ بهمن دیدار سوپرجام را که میان قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی برگزار می‌شود برگزار کنند و در پایان بازی تیم قهرمان سوپرجام مشخص خواهد شد.

این دیدار طبق عرف معمول باید در فاصله بین دو فصل و پس از معرفی قهرمان دو تورنمنت برگزار شود ولی چند سالی است که به دلیل فشرده بودن برنامه مسابقات تحت تاثیر ویروس کرونا و سایر موارد این برنامه ریزی دچار تغییر شده و دو تیم در میانه فصل بعد بازی سوپرجام را انجام می‌دهند.

سازمان لیگ به زودی محل این دیدار را هم مشخص خواهد کرد. فولاد و پرسپولیس در فصل جدید در هفته نخست به مصاف هم رفتند که پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۳ بر یک پیروز میدان شود. البته در آن مقطع نکونام مدت کوتاهی از جمع فولادی ها جدا شده بود و عبدالله ویسی هدایت سرخپوشان اهوازی را عهده دار بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی