|

داستان انتقال مالکیت استقلال و پرسپولیس به کجا رسیده است؟

بهروان درباره شانس سرخابی ها برای کسب مجوز حرفه‌ای گفت: این ۲ تیم آخرین تلاش ها را انجام داده اند و امیدوارم این تلاش‌ها منجر به نتیجه شود.

لینک کوتاه کپی شد

 غلامرضا بهروان، عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای برای تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: ۲ تیم استقلال و پرسپولیس مدارکشان که بالای ۵۰۰ صفحه می‌شود را با کمک فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان برای AFC بارگذاری کردند. شرایط صدور مجوز حرفه‌ای نسبت به سال‌های گذشته تغییر کرده است و یک شرکت آلمانی خیلی دقیق و ریز مسائل تیم‌ها را بررسی می‌کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از  صدآنلاین؛ این شرکت حتی تیرک دروازه‌ها و نیمکت ها را نیز بررسی کرده است و این ۲ تیم نیز دفاعیه‌های خود را برای AFC ارسال کرده اند. نهم شهریور ماه سال جاری مهلت صدور مجوز حرفه‌ای تمام شده بود و مدیران جدید این ۲ تیم نیز تازه به این تیم‌ها آمده اند.AFC شانزدهم دی ماه (ششم ژانویه) نظرش در خصوص کسب مجوز حرفه‌ای توسط تیم‌ها را اعلام خواهد کرد.

برخی از تیم‌ها اصلا مدارکشان را برای AFC بارگذاری نکرده اند

او درباره کسب مجوز حرفه‌ای توسط تیم فوتبال گل گهر سیرجان عنوان کرد: تیم گل گهر سیرجان نیز مدارکی را بارگذاری کرده است، اما صدور مجوز حرفه‌ای برای این تیم منوط به شرایطی است. تیم تراکتور و برخی دیگر از تیم‌ها به صورت ناقص مقداری از مدارکشان را بارگذاری کرده اند، اما تعدادی از تیم‌ها اصلا مدارکی را بارگذاری نکرده اند.

باید برای استقلال و پرسپولیس لابی می‌کردیم

بهروان درباره میزان شانس تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای بیان کرد: این ۲ تیم آخرین تلاش هایشان را انجام داده اند و امیدوارم این تلاش‌ها منجر به نتیجه شود. تیم‌های چینی، ژاپنی و سایر کشور‌ها هم مشکلاتی دارند. ۲ تیم استقلال و پرسپولیس سال گذشته تعهد داده بودند که مشکلاتشان را حل کنند، اما آن‌ها مشکلاتشان را حل نکردند. فکر می‌کنم اگر برای این ۲ تیم لابی می‌شد بهتر بود و آقایان نیز تلاش خود را کردند. حضور نداشتن تیم‌های ما در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یک ضربه بزرگ است، اما تیم‌های ما باید ساز و کار‌های حرفه‌ای شدن را آماده کنند و‌ ای کاش مسئله مالکیت این ۲ تیم خیلی وقت پیش حل می‌شد. ما باید به صورت واقعی تیم هایمان را حرفه‌ای کنیم و  اقدامات انجام شده تمام موارد مد نظر AFC نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی