|

یک مصدوم دیگر روی دست پرسپولیس؛ نگرانی جدید یحیی

گل محمدی نمی‌داند می‌تواند از ستاره پرسپولیس در بازی بعدی استفاده کند یا خیر.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس روز‌های چندان درخشانی را سپری نمی‌کند. این تیم بعد از تساوی در دربی، در دیداری بحث برانگیز مقابل هوادار، یکی از سه تیم پایین جدولی لیگ برتر ایران هم با نتیجه ۲ – ۲ مساوی کرد تا فرصت نزدیک شدن به صدر جدول را از دست بدهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ در دیدار با هوادار، سرخ‌های تهرانی نه تنها بازی ضعیفی در خط دفاعی و دروازه داشتند بلکه با شوک هم روبرو شدند؛ ماجرا مربوط به خروج مهدی ترابی، بین دو نیمه بازی، به دلیل مصدومیت بود. ترابی که مهره کلیدی یحیی گل محمدی در فاز هجومی پرسپولیس محسوب می‌شود با مصدومیت کشاله روبرو شد و یحیی گل محمدی ترجیح داد برای مصون ماندن وینگرش او را در بین همان دو نیمه بازی تعویض کند.

با وجود سپری شدن یکی دو روز از آن بازی، پرسپولیس‌ها از یک سو و سرمربی این تیم یعنی یحیی گل‌محمدی از سوی دیگر هنوز نمی‌دانند می‌توانند از ستاره تیمشان برای بازی حساس با پیکان در هفته دهم استفاده کنند یا خیر. نبودن ترابی که بار اصلی خلق موقعیت در خط حمله پرسپولیس را به دوش می‌کشد می‌تواند یحیی گل محمدی که نیاز مبرم به سه امتیاز بازی با پیکان دارد را به دردسر بیندازد. گفته شده قرار است ترابی امروز تست‌های لازم را بدهد تا مشخص شود میزان دقیق مصدومیتش چگونه است و آیا می‌تواند پرسپولیس را همراهی کند یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی