|

صحبت های فرهاد مجیدی پیش از دربی؛ من به تیمم ایمان دارم

فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری پیس ار دیدار با پرسپولیس صحبت های خواندنی را مطرح کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش <<شایانیوز>>؛ مشروح صحبت‌های فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دربی:

صحبت اولیه؟

جا دارد در ابتدا از آقایان نوری‌فر و نصیری بابت این کنفرانس تشکر کنم. می‌دانید که پایین ساختمان کنفرانس خبری در سازمان لیگ، یک بانک است. یک روز برای ورود به کنفرانس، آقایی به من گفت کجا؟ باید فیش بگیری. گفتم نه. کار بانکی ندارم. می‌خواهم به سازمان لیگ بروم. از باشگاه استقلال تشکر می‌کنم.

بازی؟

اولین چیزی که می‌شود گفت این است که دربی برای هر دو تیم مهم است. برای برد وارد زمین می شویم. با توجه به شرایط دو تیم، فکر می‌کنم یک امتیاز به درد هیچیک از دو تیم نمی‌خورد. استقلال بهترین تیم لیگ است و گذر زمان مشخص می‌کند که چرا این حرف را زدم. به تک تک بازیکنانم ایمان دارم. آن‌ها باهوش هستند و می‌توانند انتظارات را برآورده کنند. تیم پرسپولیس از بازیکنان خوبی برخوردار است و بازی سختی در پیش داریم ولی تمام تفکر من برای بازی فردا، برای پیروزی و با یک نمایش هجومی است.

مصدوم؟

وریا غفوری دچار مصدومیتی شده و با بازی فوق العاده‌ای که هفته قبل انجام داد، شرایط او هنوز مشخص نشده است. دکترهای تیم ما در حال تلاش هستند تا او به شرایط بازی برسد. رضاوند هم مصدوم است و هنوز وضعیتش مشخص نیست و بعد از تمرین امروز شرایط او هم مشخص می‌شود.

داوری؟

 تا ما حرف می‌زنیم، آقایان می‌گویند فرار رو به جلو. تیم من در این فصل نباخته و ۴ تساوی داشته است. جز بازی با صنعت نفت، همیشه گفته‌ام خوب بازی نکرده‌ایم و توان ما بالاتر است. هیچوقت نمی‌بینید که تیم من وقتی نتیجه نمی‌گیرد، من آن را گردن بازیکن بیاندازم یا بگویم تقصیر داور بود. در لیگ بازی نداریم یک تیم هشت یا ۹ موقعیت در یک مسابقه ایجاد کند. به نظرم انتخاب آقای بنیادی‌فر برای دربی انتخاب خوبی بود.

نبود تماشاگر به نفع استقلال؟

در این دو سال هنوز تیمم در حضور تماشاگران استقلال نباخته است. مطمئن باشید استقلال یعنی هوادار. بدون هوادار استقلال معنی ندارد. بروید از بازیکنان استقلال سوال کنید وقتی می خواهند بازیکن انتخاب کنند، ۵۰ درصدشان به خاطر هواداران است که به استقلال می‌آیند. وقتی بازیکن از تونل می‌خواهد بالا بیاید انگیزه می‌گیرد. من بزرگترین امتیاز یعنی داشتن هوادار را ندارم. خنده دار است که می‌گویند نبود هواداران به سود من است. مطمئن باشید نبود هواداران به ضرر من است و بدون آن‌ها فوتبال برای من معنی ندارد.

حضور رضایی؟

اجازه بدهید در مورد ترکیب حرف نزنم. جوان‌ها باید بیایند و بازی کنند. شما فکر می کنید منچستر سیتی پول ندارد بازیکن بخرد که بازیکن ۱۷ ساله را بازی می‌دهد؟ آن‌ها هم از جوانان استفاده می‌کنند. این موضوع باید جا بیفتد. بازیکنانی مثل حسین زاده، خاقانی، رضایی و صادقی قطعا در آینده حرف‌های زیادی خواهند داشت و در تیم ملی خواهند بود.

تبلیغات محیطی؟

اجازه بدهید در حیطه کاری خودم صحبت کنم.

تغییرات در ترکیب؟

من فکر نمی‌کنم اینطور باشد، در بازی‌های امسال تغییرات زیادی نداشتیم. گاها ما بر اساس سیستم تیم مقابل در این یکی دو هفته ترکیب را به صورت جزئی عوض کردیم.  

صحبت‌های آجورلو و صدری؟

با بازیکنانم در طول هفته صحبت کردم و به آن‌ها گفتم مهمترین چیز در این بازی تمرکز است. موردی که شما گفتید را به بازیکنانم گفتم. از بازیکنانم خواستم اصلا به این مسائل ورود نکنند. یعنی اگر شما در مورد جزئیات و صحبت های مدیران عامل دو باشگاه سوال کنید من هیچ اطلاعی از آن ندارم و وارد آن نمی‌شوم.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی