|

پرسپولیس به هوادارانش هشدار جدی داد!

باشگاه پرسپولیس از تماشاگرانش خواست پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

لینک کوتاه کپی شد

هواداران فوتبال حق دارند که بی‌صبرانه و با دلتنگی فراوان، بازی‌های تیم محبوب خود را از نزدیک مشاهده کنند و شور و شادی را در این شرایط سخت اپیدمی بیماری منحوس کرونا به جامعه تزریق کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ اشگاه پرسپولیس پس از ابلاغ رسمی از سوی نهادهای مربوطه، با اجرای طرح‌‌های وسیع و گسترده و همچنین همیاری و حمایت از جامعه ورزش با اقدامات بسیار مفید دست به کار شد.

کانون هواداران باشگاه از بدو اعلام این مژده به هواداران، فعالیت خود را شروع کرد و برنامه‌های ویژه‌ای را برای حضور هوداران در ورزشگاه در نظر گرفت و نسبت به نشانه‌گذاری صندلی‌های ورزشگاه برای استقرار منظم تماشاگران با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی اقدام کرد.

ر این ارتباط، باشگاه پرسپولیس نیز از هواداران پر شور خود درخواست کرد مثل همیشه کنار باشگاه و تیم باشند و با استقرار و نظم و امنیت ایمنی خود بر روی صندلی‌های مشخص حضور یابند. عدم رعایت این مساله از سوی تماشاگران فوتبال باعث خواهد شد که روند حضور تماشاگران و افزایش تعداد بیشتری از ایشان که بیش از همه خواسته هواداران فوتبال است، دچار اختلال شود.

از این رو ضروری است که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حساسیت از سوی تماشاگران رعایت شود. همچنین استفاده از ماسک، پرهیز از ازدحام  و رعایت نظم می‌تواند شرایط بهتری را ایجاد کند.

باشگاه پرسپولیس نه در فوتبال که در همه عرصه‌ها الگویی است برای توسعه ورزش، فرهنگ و اخلاق، که این مهم با حمایت و همکاری هواداران میسر نخواهد شد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی