|

نیمکت استقلال

امید فرهاد مجیدی و استقلالی ها به تراکتوری های سابق

استقلال در بازی امروز سه بازیکن سابق تراکتور را روی نیمکت دارد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال امشب در چارچوب هفته سوم لیگ برتر میزبان تراکتور در ورزشگاه آزادی است. این تیم بعد از یک شروع خوب به دنبال رقم زدن سومین برد پیاپی خود در لیگ بیست و یکم است و فرهاد مجیدی تیمش را در حالی راهی زمین کرده که یک چهره سابق تراکتور را در ترکیب آبی ها می بینیم.

به گزارش «شایانیوز » و به نقل از ورزش سه مهدی مهدی پور که برای گذراندن دوران سربازی در تراکتور حضور یافته بود پس از پایان دوران خدمت به ذوب آهن برگشت و سپس راهی استقلال شد. او امشب در ترکیب اصلی آبی ها مقابل تراکتور حضور دارد.

روی نیمکت استقلال اما تعداد تراکتوری سابق بیشتر است و فرهاد مجیدی سه بازیکنی که در تیم رقیب هم بازی کرده اند را در ترکیب ذخیره های خود دارد. رشید مظاهری که در نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیستم و بعد از یک سال حضور در تراکتور به استقلال پیوست در کنار عارف آقاسی و ارسلان مطهری سه بازیکنی هستند که با سابقه حضور در تراکتور روی نیمکت استقلال در بازی امروز حضور دارند.

مظاهری در بازی امشب نیمکت نشین حسینی است و در حین گرم کردن نیز برخورد گرمی با اعضای تیم تراکتور داشت. عارف آقاسی در خط دفاعی می تواند در نیمه دوم به ترکیب تیم مجیدی اضافه شود و ارسلان مطهری هم در صورت نیاز در خط حمله می تواند گزینه ای مناسب برای فرهاد مجیدی مقابل تراکتور باشند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی