|

مصدومیت نبی کیتا

ستاره سرخپوشان هر هفته مصدوم می‌شود! + عکس

نبی کیتا، هافبک سنگالی لیورپول برای دومین هفته متوالی زمین را به علت مصدومیت ترک کرد.

لینک کوتاه کپی شد

نبی کیتا در فصل جاری تاثیر فوق العاده ای بر عملکرد تیم فوتبال لیورپول داشته و در زمان حضور او در میدان و در لیگ برتر حتی یک بار هم دروازه مرسی سایدی ها باز نشده است. نبی کیتا همچنین در زمینه گلزنی و گل سازی نیز در فصل جاری خوب ظاهر شدده و یکی از موثرترین بازیکنان لیورپول لقب گرفته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه اما در دو هفته اخیر اتفاق عجیب و مشابهی برای نبی کیتا در جریان بازی های لیورپول در لیگ برتر رخ داده است. هفته گذشته و در جریان برتری تاریخی مرسی سایدی ها با پنج گل در خانه منچستریونایتد بود که پل پوگبا در نیمه دوم با تکلی خشن نبی کیتا را مصدوم و روانه بیمارستان کرده و البته خودش نیز اخراج شد. بر خلاف تصورت اولیه، مصدومیت نبی کیتا خیلی شدید نبود و او این هفته در دیدار مقابل برایتون در ترکیب اصلی لیورپول قرار گرفت.

01659318

اما نبی کیتا این هفته و در دقیقه 20 نیز دوباره مصدوم شده و جای خود را به اوکسلید چمبرلین داد تا نگرانی یورگن کلوپ در مورد این بازیکن بیشتر از قبل شود. باید دید این بار آسیب دیدگی نبی کیتا در چه خواهد بود و آیا این هافبک سنگال هفته بعد در ترکیب اصلی لیورپول قرار می گیرد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی