|

شیر الهلال در آسیا رکورددار شد؛ تاریخ‌سازی گومیس مقابل پرسپولیس

ستاره فرانسوی تیم الهلال با به ثمر رساندن دو گل عنوان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به نام خودش ثبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بافتیمبی گومیس که در دیدار مقابل پرسپولیس دو بار موفق به گلزنی شد، پیش از این یک بار برابر شهر خودرو و دو بار هم مقابل استقلال با پیراهن با الهلال توانسته بود دروازه تیم‌های ایرانی را باز کند و بدین ترتیب موفق شده پنج بار در این رقابت‌ها مقابل نمایندگان فوتبال ایران گلزنی کند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، به نوشته روزنامه الریاضیه عربستان؛ گومیس با پیراهن الهلال در ۲۶ بازی لیگ قهرمانان آسیا و در سه فصل ۲۰ گل به ثمر رسانده است.  او همچنین در نسخه فعلی لیگ قهرمانان آسیا ۶ گل به ثمر رسانده که سه گل را وارد دروازه تیم‌های پرسپولیس و استقلال ایران کرده است.

گومیس در سال ۲۰۱۹ علاوه بر عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا با ۱۱ گل زده عنوان آقای گل این مسابقات را نیز به دست آورده بود. مهاجم پیشین باشگاه گالاتاسرای ترکیه همچنین در مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان در ۱۰ بازی به میدان رفته که ۱۰ گل به ثمر رسانده و یکی از عوامل اصلی صعود الهلال به نیمه نهایی در طول این سه فصل بوده است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی