|

چه کسی متخصص متوقف کردن استقلال است؟

تیم‌های پیکان و استقلال عصر روز شنبه در قالب یک مسابقه دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند شاگردان حسینی بار دیگر موفق شدند استقلال را متوقف کنند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های پیکان و استقلال عصر روز شنبه در قالب یک مسابقه دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید. این تساوی در حالی به دست آمد که تیم تحت هدایت مجتبی حسینی بار دیگر مقابل استقلال شکست نخورد. اگرچه بازی دیروز یک مسابقه دوستانه بود، اما در سال‌های گذشته همواره در بازی‌های رسمی لیگ برتر نیز شاهد بودیم که تیم‌های تحت هدایت مجتبی حسینی مقابل استقلال نتایج خوبی کسب می‌کنند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ورزش سه، جالب اینکه مجتبی حسینی فصل گذشته هم در لیگ برتر تیم هایش مقابل استقلال شکست نخوردند. او در نیم فصل اول با نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال قرار گرفت که آن بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در نیم فصل دوم حسینی به ذوب‌آهن رفت و در ورزشگاه آزادی تیمش را مقابل استقلال به میدان فرستاد. در آن دیدار ذوب آهن موفق شد با نتیجه دو بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی را شکست بدهد و حالا در بازی دوستانه دیروز هم این رویه ادامه یافت.

پیکان با هدایت حسینی قبل از استقلال یک بازی دوستانه هم با پرسپولیس داشت که آن مسابقه هم با تساوی یک بر یک به پایان رسید حسینی امیدوار است با شرایط خوبی که در تیمش در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل به نمایش گذاشته، شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشد و روز‌های خوبی را در لیگ بیست و یکم پشت سر بگذارد.

1032074_952

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه