|

مجیدی نام بازیکنان خارجی استقلال را اعلام کرد!

طاهری گفت: ما از فرشید خواستیم که زودتر تصمیم بگیرد و به تمرینات اضافه شود. ما پیشنهاد تمدید به او ارائه داده‌ایم.

لینک کوتاه کپی شد
3

بیژن طاهری، سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره شایعات پیوستن روزبه چشمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت به سایت این باشگاه گفت:باشگاه با روزبه چشمی مذاکره کرده و پیشنهادش را به روزبه ارائه داده است و مذاکرات در حال جریان است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، طاهری در مورد جذب فرشید اسماعیلی  این طور توضیح داد: به دلیل اینکه فرشید در ایران حضور ندارد و گویا هنوز از امارات برنگشته است، من بعد از تماس با این بازیکن با مدیر برنامه فرشید مذاکره کردم. آقای فرهاد مجیدی هم قبلا با فرشید صحبت کردند. این بازیکن بابت مطالبه‌های فصل گذشته‌اش و جریمه‌هایی که صورت گرفته نکاتی را از طریق مدیر برنامه‌اش به باشگاه انتقال داد. فرشید هم مثل سایر بازیکنان فصل گذشته مطالباتی دارد که مثل سایرین طلب خود را دریافت می‌کند و ما از فرشید خواستیم که زودتر تصمیم بگیرد و به تمرینات اضافه شود. ما پیشنهاد تمدید به او ارائه داده‌ایم.

سرپرست تیم استقلال همچنین خبر داد که دو تا سه بازیکن خارجی طی روزهای آینده و در اسرع وقت به استقلال خواهند پیوست.

طاهری در پایان یادآور شد: آقای مجیدی نام بازیکنان خارجی را به باشگاه اعلام کردند و مذاکرات با آنها در حال نهایی شدن است.

پیشنهادات ویژه

  • رحمان امینی ارسالی در

    کریس رونالدو هم خیلی منتظر آقا فرهاد ماند.....ولی سرپرست و کمک سرپرست هماهنگی نکردن...به ناچار رفت منچستر.......حالا فقط امباپه و هالند در دسترسن......

  • روح لله ارسالی در

    مگرتواىن کره خاکى فقط فرشىدبازى کنه شماالتماس مىکنىدتازمانى سرمربى باج به بازیکن مىده اىن تىم درست نمیشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی