|

چالش بزرگ مجیدی در رختکن

بدون شک یکی از بزرگترین مشکلات استقلال در سال‌های گذشته که پرسپولیس قهرمان شده بحث بازیکن سالاری است.

لینک کوتاه کپی شد

در استقلال بسیاری از بازیکنان هر وقت دلشان می‌خواهد تمرین می‌کنند و هر وقت دلشان بخواهد قهر می‌کنند و وقتی پول نگیرند دست به اعتصاب می زنند! این قاعده را در تمام سال های گذشته در استقلال به دفعات دیده ایم و متاسفانه هر کس هم که آمد با بازیکن سالاری مبارزه کند، خودش نابود شد و رفت.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، مصداق بازیکن سالاری در استقلال بسیار زیاد است حتی یک بار چند بازیکن این تیم در فرودگاه هواداران استقلال را کتک زدند و بلافاصله با سینه ای ستبر به تمرینات برگشتند و هیچ اتفاقی هم برای آنها رخ نداد. امروز هم که رشید مظاهری به تمرینات برگشته استقلالی ها باید کاملا مراقب باشند که بار دیگر اسیر بازیکن سالاری نشوند. البته رشید دروازه‌بان خوبی است و خیلی از نزدیکانش می گویند ته دلش چیزی نیست اما منظور ما فقط به او نیست و باید به استقلالی ها  هشدار بدهیم که مراقب باشند تا بار دیگر چوب بازیکن سالاری را نخورد.

در استقلال بازیکنان هر وقت دلشان می خواهد به بهانه‌های واهی در تمرینات شرکت نمی‌کنند و نتیجه این می‌شود که یک بازیکن بزرگ نهایت ۱۵ بازی در طول یک فصل برای استقلال انجام می‌دهد. البته در تمام این سال‌ها که پرسپولیس قهرمان شده بخشی از هواداران استقلال عقیده دارند که این جامها را وزارت ورزش به پرسپولیس داده اما به هر حال استقلالی های واقعی و منطقی خوب می‌دانند که یکی از دردهای بزرگ استقلال که حالا مجیدی هم با آن مواجه است، همین ماجرای بازیکن سالاری است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه