|

وزیر ورزش مبلغ بدهی استقلال و پرسپولیس را لو نداد!

وزیر ورزش و جوانان در گفتگویی که امروز با رسانه ها در ساختمان مجلس داشت درباره آخرین وضعیت مالی و خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در خصوص میزان بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اینطور توضیح داد: این موضوع را اجازه بدهید در طبقه بندی محرمانه تلقی کنیم و برای مدیریت بهینه باشگاه بهتر است که فعلاً روی این اطلاعات مالی مدیریت انجام شود و این اطلاعات به گونه‌ای است که وقتی به سمت مجمع عمومی سالانه می‌رویم مورد حسابرسی قرار بگیرد.

 به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی، وی ادامه داد: حسابرسی سالانه منتهی به تیر ماه ۱۴۰۰ باید انجام شود و این در حال انجام است و تکلیف شد که گزارشش تهیه شود و تا زمانی که این گزارش تهیه نشده اعداد و ارقامش قابل استناد نیست و به همین دلیل نباید روی آن کار خبری انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بدهی‌های دو باشگاه و روند پرداختی آن گفت: این دو باشگاه مشکلات مالی‌شان مربوط به امسال و سال قبل نیست و بدهی‌های هر سال روی سال بعد انباشت شده و طبیعی است و اکثر شرکت‌ها همینطور هستند و بندهای حسابرسی هرساله صورت می‌گرفته و اگر بخواهم چیزی بگویم که خیال شما را راحت کنم باید بگویم که بخشی از این گزارش در سال‌های گذشته بیش از ۲۰ بند حسابرسی وجود داشت ولی در حسابرسی اخیر استقلال حداقل ۱۰-۱۲ مورد آن برطرف شده و کاهش پیدا کرده است و این نشانه خوبی است.

سجادی ادامه داد: هر سه وزیری که در جلسه حضور داشتیم (وزیر اقتصاد، دادگستری و ورزش) از این گزارش ارائه شده تشکر کردیم و خدا را شکر که در یکی دو سال گذشته بندهای حسابرسی کاهش پیدا کرده و این یعنی اوضاع رو به بهبود است ولی اینکه نهایتاً باید منتظر مجمع سالیانه باشیم تا آنجا موارد مالی دقیقاً مطرح شود و آنجا هر بخشی که مدیریت باشگاه صلاح بداند منتشر شود حتماً رسانه‌ای خواهد شد. مشکل خیلی حاد و عجیب و غریبی در مسائل مالی در حال حاضر وجود ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه