|

خنجر از پشت "زن مهدی قائدی" به استقلالی ها؛ افشاگری مسئولان!

همسر مهدی قائدی در اخر کار خودش را کرد و برخلاف گفته ایش نقش بسیار پر رنگی در خداحافظی مهدی قائدی از استقلال داشت.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از خداحافظی مهدی قائدی با استقلال هواداران این تیم بسیار خشمگین شدند و دلیل این اتفاقات را همسر او ستاره معصومی دانستند. همسر مهدی خیلی سعی داشت تا خودش را در این اتفاق بی تقصیر نشان دهد اما دیروز در برنامه فوتبال برتر مدیر اجرایی تیم استقلال تایید کرد که همسر قائدی او و باشگاه را تحت فشار داده بود تا مهدی از استقلال برود.

به گزارش «شایانیوز» قایدی برخلاف آنچه که گفته می شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، اما زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد. با این حال، شب گذشته ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قائدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

از آنجایی که مشخص است ستاره معصومی علاقه زیادی به کشف حجاب و زندگی لاکچری و آن ور آبی دارد، مهدی قایدی را آنقدر تحت فشار گذاشت و از ان طرف هم هواداران استقلال را در پیجش به بازی گرفت تا در نهایت به خواسته خود رسید.

Untitled

مهدی قائدی در بازی دیشب استقلال و الهلال
مهدی قائدی در بازی دیشب استقلال و الهلال
  • ناشناس ارسالی در

    بهانه خوبی بوده اگر بلد هم نبود مجیدی یادش داده تا ارباب مددی رو راضی نگه داره پول کلفت از فروش قایدی بگیرن که مبادا بعد از شکست فولاد در جام حذفی اخراجش نکنن چون خود مجیدی هم تا پیشنهاد دهن پر کن براش میومد دلش برای دخترش و زنش تو دبی تنگ میشد خخ مجیدیی که بر اثر رفاقت و حمایت از بابا مسعود این چند سال در رفت امد بود و به علت محبوبیت دوران بازیگری اش و به علت اوج گرفتن تیم در زمان استرا واسه اینکه بابا مسعود استرا رو فراری بده و پولشو ندن مجیدی رو به تیم تحمیل کرد با کدوم کارنامه و تجربه اون هم تیم بزرک استقلال ایا زدن چند گل تو دربی اونم به ضعیفترین پیروزی سی چهل سال گذشته ملاک خوبی واسه سرمربی شدن استقلال است ؟ لنگی ها حالا فهمیدید وزیر اینجوری گل میزنه و زد مجیدی هم با رفتار تناقض وار میخواد تحت هر شرایطی بمونه حتی با ساخت و پاخت و گاهی اعتراض مث قلعه و فکری و چند تای دیگه استقلال رو ارث پدری خودشون میدونن اقای مجیدی وقتی دانشگر و کریم زاده و مهدی پور فیکس تیم بوده اند چرا نباید بازی کنن خب پس واسه چی نگهشون داشتی عارف اغاسی نیم نفس و سلمانی رو چرا با اینکه فقط سه چهار روز به تیم اضافه شده بودن فیکس بازی دادی اشتباهات و ناهماهنگیهای خط دفاعی باعث حذف مقابل الهلال شد حداقل یه دفاع اتوبوسی مثل برانکو و یحیی تو اسیا انجام میدادی این درست که قایدی و اسماعیلی و شیخ و ریگی و مظاهری رفته اند و مشکل مدیریتی بوده اما مجیدی بی تقصیر نیست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه