|

نقش زن مهدی قائدی در شکست استقلال مقابل الهلال

بعد از شکست استقلال مقابل الهلال در لیگ قهرمانان استقلال مدیر باشگاه استقلال درباره مهدی قایدی و همسرش شفاف سازی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در شبی که نتوانست بازی منسجمی برابر الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به نمایش بگذارد از گردونه این رقابت‌ها کنار رفت. این اتفاق در حالی رخ داد که مهدی قایدی، ستاره فصل پیش استقلال از روی سکو‌ها نظاره گر بازی تیمش بود.

قایدی برخلاف آنچه که گفته می‌شد در استقلال می‌ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می‌شود، اما زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد. با این حال، شب گذشته ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره‌ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران‌ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

ستاره معصومی بعد از رفتن به دبی چه کرد؟

ستاره معصومی بعد از رفتن مهدی قایدی از ایران عکس های منشوری و بی حجاب زیادی از خود منتشر می کند. او انقدر از در این مدت از اهواداران استقلال حرف های ناجور خورده است که دیگر نظرات پست هایش را هم بست. 

ستاره معصومی ویدیویی هم از ورزش کردن خود در باشگاه بدنسازی منتشر کرد که در آن با لباسی بسیار جذب و چسبان حضور دارد که این هم برای خودش حواشی زیادی به همراه داشت. ستاره معصومی از معدود همسران بازیکنان است که خود به تنهایی و بدون دخالت مهدی قایدی جنجال های زیادی دارد. هواداران استقلال مهدی قایدی را بسیار دوست دارند اما دل خوشی از همسرش ندارند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه