|

زن خوشگل و عملی "مهدی قایدی" از کجا به کجا رسید؛ پولداری زیاد!+فیلم

ستاره معصومی همسر جنجالی مهدی قایدی کیست و دلیلش برای این حواشی چه چیزی است.

لینک کوتاه کپی شد
1

مهدی قایدی از ستاره های خوب تیم استقلال بود که به تازگی از این تیم جدا شده و حالا برای الاهلی امارات بازی می کند. اما همسر مهدی قایدی ستاره معصومی گاهی جنجال آفرین در فضای مجازی می شود.

به گزارش «شایانیوز» ستاره معصومی ابتدا به دلیل اختلاف سنی که با مهدی قایدی دارد خبرساز بود. زیرا ستاره از مهدی هفت سال بزرگتر است و اگر سری به پیج اینستاگرامی او بزنید این اختلاف را کاملا متوجه می شوید. حالا مدتی است که همسر آقای فوتبالیست جوان با انتشار تصاوی داف طور خودش با پوشش هایی نامتعارف جنجالی شده و آنقدری که ستاره معصومی باعث حواشی شد خود مهدی قایدی حاشیه ای نداشت.

اما چیزی که مشخص این اینست که ستاره معصومی توانست به اعتبار مهدی قایدی و انتشار تصاویر غیر اخلاقی خودش به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و البته بسیار معروف شود. در صورتی که همسران فوتبالیست ها آنقدر معروف و شناخته شده نیستند. ستاره معصومی ظاهرا در گذشته در یک کلینیک مشغول به کار بوده است.

hmsr_mhdy_qydy_2

مهدی قائدی و همسرش در روز ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند. عکسهای مراسم عقد این دو در همان ابتدا در بسیاری از رسانه ها پخش شد و خیلی ها معتقد بودند که مراسم آنها لاکچری برگزار شده. علاقه او به سگها در بیشتر تصاویر اینستاگرامی مشهود است. البته مهمترین موضوعی که در خصوص ستاره معصومی باید گفت ارتباط بسیار خوبی است که او با مهدی قائدی بازیکن استقلال دارد. 

mehdighayedi10_1627307141

پیشینه همسر مهدی قائدی نشان می دهد که احتمالا باید به زودی او را در زمینه مدلینگ جزو فعالان قابل توجه دید. این موضوع را البته باید از تعداد فالوورهای اینستاگرام او نیز فهمید. او چند وقت پیش در پستی از ۱۰۰ کا شدن فالوورهایش اظهار خوشحالی کرد و از آنها تشکر نمود. البته تعداد فالوورهای اینستای او در حال حاضر ۵۴2 کا فالوور است. همسر آقای فوتبالیست گاهی زیر پوستی تبلیغاتی هم انجام می دهد.

ستاره معصومی با بازیکن جوان در زندگی شخصی روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگتر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچ یک از آنها در مورد آن واکنشی ندادند. او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. بازیکن محبوب  نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت.

Untitled

ستاره معصومی هرچند که صفحه شخصی اش را در فضای مجازی باز گذاشته اما بستن کامنتها نشان میدهد که خیلی علاقه به حواشی این فضا ندارد و بیشتر به دنبال هدفمند کردن حضور و فعالیتش در صفحات اجتماعی است. این چهره علیرغم شنیدن شایعات مختلف در خصوص اختلاف سنی خودش با قائدی از هر اظهار نظری در این مورد خودداری کرده و بیشتر به کار خود و دلمشغولی هایش می پردازد.

ستاره معصومی و مهدی قایدی پس از قرارداد با الاهلی به امارات مهاجرت کرده و احتمالا ازین پس باید کم کم شاهد تصاویر و خوش گذرانی آن ها باشیم.

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

 

 • ناشناس ارسالی در

  حالامثلاخیلی خوشگله

 • ناشناس ارسالی در

  البته اگه خشگل پیدا نشه ایشون بله خشگلن البته با کلی عمل وبزک دوزک

 • قبی ارسالی در

  اصلا به نظرم جالب نیست در مورد زن و مادرزن و ناموس ورزشکارا یا هنرمندان اظهار نظر کرد درست یا غلط هر چه برخود میپسندی بر دیگران بپسند

 • ناشناس ارسالی در

  ده یالابه این قرمساق حرفی بزنیدیاچون بازیکنه دهنتون بسته اس

 • ناشناس ارسالی در

  ازدست این دبه ترشی کی راحت میشیم،،،

 • ندا خانم ارسالی در

  میمون هرچی زشت تر ،اداش بیشتر

 • Hamanahmadi ارسالی در

  بیخیال زندگی مردم ،مردم حسود ویا بخیل همگی هیس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه