|

این 4 نفر گزینه های اصلی وزارت ورزش برای مدیریت استقلال هستند

تاکنون 4 نفر یا بهتر است بگوییم 4 گروه به‌ عنوان گزینه‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان برای مدیریت استقلال مطرح هستند.

لینک کوتاه کپی شد
1

اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید باشگاه استقلال قرار است به‌ زودی و احتمالاً پس از بازی با الهلال مشخص و معرفی شوند. گفته می‌شود تاکنون 4 نفر با بهتر است بگوییم 4 گروه به‌ عنوان گزینه‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان برای مدیریت استقلال مطرح هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از گل، بر اساس شنیده‌ها سردار سعید منتظر المهدی معاون سابق ناجا یکی از این 4 گزینه است. در روزمه کاری او معاونت اجتماعی ناجا، ریاست درمانگاه‌های سپاه پاسداران، مشاور فرهنگی در سپاه، جانشینی بهداری در ستاد کل سپاه پاسداران، مدیرعاملی و ریاست هیات مدیره ناجی هنر، فرماندهی حوزه‌های مقاومت بسیج شهید همت و شهید کلاهدوز، فرماندهی بسیج شهرک‌های ارتش، نویسندگی، فیلم‌سازی دیده می‌شد.

منتظر المهدی دارای مدرک دکترای پزشکی و دکترای تخصصی روانشناسی سلامت از دانشگاه علوم پزشکی ایران است. گفته می‌شود حامی و معرف اصلی منتظر المهدی کسی نیست جز امیدوار رضایی از سیاستمداران اصولگرا که سابقه فعالیت مدیریتی در هیات مدیره باشگاه استقلال را دارد.

بعدی سردار مصطفی آجورلو است که مدت‌ها است نام او برای مدیریت استقلال مطرح‌ شده و برخی‌ها کار او را تمام‌ شده می‌دانند. درباره آجورلو هم شنیده می‌شود که حامی اصلی او مجلس و به‌ طور مشخص سردار محمدباقر قالیباف رییس این قوه است. نفر سوم هم کسی نیست جز اصغر ملکیان که گفته می‌شود حامی اصلی‌اش مهرداد بذرپاش است.

آخرین گروه هم علی فتح‌الله زاده و رفقا یعنی علی نامداری، مهدی عبدیان، پندار توفیقی و وحید نامداری است که مهم‌ترین برگ برنده آن‌ها قول سرمایه 250 میلیاردی است که برای باشگاه می‌آورند. جدا از اینکه احتمالاً آن‌ها هم معرف و حامی‌هایی دارند. این شایعات و شنیده‌ها در شرایطی است که حمید سجادی به هواداران استقلال و پرسپولیس اطمینان داده اخبار و شایعات مطرح‌ شده درباره انتخاب مدیران 2 باشگاه درست نیست و آن‌ها نباید نگران باشند و برای دریافت اخبار درست فقط خبرهای منتشر شده از وزارت ورزش را دنبال کنند.

  • مصطفي ارسالی در

    بازاين حاج فتل سروكله اش پيدا شد بابا بهش بگيد بوي كباب است وگرنه چيزي نيست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه