|

انتقاد طرفداران فولاد خوزستان به جذب وریا غفوری

در روزهای گذشته پس از عقد قرارداد رسمی وریا غفوری با باشگاه فولاد خوزستان موج تازه ای از انتقادات بین هواداران متعصب اهوازی به راه افتاد.

لینک کوتاه کپی شد

طرفداران تیم فولاد خوزستان در هفته‌های گذشته بارها در شبکه‌های اجتماعی و کانال های هواداری باشگاه فولاد نسبت به خالی بودن جای بازیکنان بومی در لیست نفرات تیم جواد نکونام انتقاداتی را مطرح می کردند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورشی، هواداران فولاد معتقدند چرا تیمی که متعلق به اهواز است نباید حتی یک بازیکن اهوازی در آن حضور داشته باشد. البته در حال حاضر ایوب والی از شهرستان کارون، عارف آغاسی از شهرستان ایذه، مجتبی نجاریان از شهرستان بهبهان، حمید بوحمدان از شهرستان دزفول، احمد عبدالله زاده از شهرستان شوش دانیال و محمدرضا غبیشاوی از شهرستان آبادان در جمع نفرات اصلی تیم فولاد خوزستان حضور دارند که خوزستانی هستند اما تنها بازیکنان اهوازی تیم فولاد دو بازیکن رده امید این تیم به شمار می روند که در جمع هافبک های تیم نکونام هستند. محمد امین حزباوی و علیرضا باویه تنها اهوازی های فولادند.

وریا غفوری

پیرو حضور وریا غفوری در جمع نفرات فولاد که آخرین بازیکنی است که جذب این تیم شده موج تازه از انتقادات از سوی هواداران فولاد به راه افتاد. آنها با اشاره به سن و سال وریا غفوری او را پیرمرد لقب داده اند و معترضند که چرا مدیران باشگاه و اعضای کادر فنی جای خالی یک بازیکن دیگر برای اهوازی ها را پر کردند.

ناگفته نماند؛ تیم فولاد خوزستان در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر احسان پهلوان، اشکان دژاگه، سعید آقایی، علی قربانی، فرشید اسماعیلی، مجید علیاری، محمدرضا غبیشاوی، کریستوفر کنت و وریا غفوری را به جمع بازیکنان فصل قبل خود اضافه کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی