|

پپه درحال نابودی همیشگی؟ امیدی هست؟

ناامیدی هولدرهای پپه؛ نهنگ‌ها شروع به فروش کردند!

لینک کوتاه کپی شد

بر اساس داده‌های جدید ارائه‌شده توسط پلتفرم Lookonchain، یک سرمایه‌گذار اولیه پپه (PEPE)، ۱ تریلیون واحد از میم کوین را در ازای ۵۳۷ اتریوم، تقریباً معادل ۸۸۵ هزار دلار، فروخته است.

به گزارش شایانیوز به نقل از رمزارزنیوز و طبق گزارش‌ها، این سرمایه‌گذار در ابتدا ۰٫۰۱۸۳ اتریوم (۳۶٫۷۳ دلار) را برای خرید ۱٫۶۹ تریلیون توکن PEPE، درست پس از شروع معاملات این ارز دیجیتال، خرج کرده بود. نهنگ مذکور با این فروش، به سود قابل‌توجه ۵۴،۷۲۵ برابری سرمایه‌گذاری اولیه دست یافت. این حرکت در بحبوحه فعالیت‌های معاملاتی افزایش‌یافته در بازار پپه انجام می‌شود.

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، سومین میم کوین بزرگ بازار در روزهای اخیر شاهد فعالیت‌های مشکوک توسعه‌دهندگان خود بوده است. ظاهراً ۱۶ تریلیون توکن PEPE توسط تیم توسعه‌دهنده پپه از کیف پول چند امضایی خارج شده و بخش قابل‌توجهی از آنها به سرعت فروخته شده که منجر به کاهش شدید قیمت این میم کوین شده است

بیانیه رسمی پپه هم ادعا می‌کند که سه عضو سابق تیم، ۶۰ درصد از توکن‌های کیف پول مذکور را به سرقت برده و متعاقباً حساب‌های اجتماعی خود را حذف کرده‌اند.

در این میان، تاجر معروف ارزهای دیجیتال، Kaleo، علناً ناامیدی خود را از پروژه پپه ابراز کرده و در رسانه‌های اجتماعی گفته است:

امیدوارم پپه به طور کامل از بین برود.

وی اظهار داشت که دیگر نمی‌تواند از پروژه‌ای که توسط چنین افراد ناشناس و حریصی مدیریت می‌شود، حمایت کند. اظهارات او منعکس‌کننده شک و تردید فزاینده در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد پایداری پروژه پپه است، به ویژه با توجه به رفتار غیراخلاقی تیم موسس آن.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی