|

بررسی اتفاقات مهم

چند اتفاق خارق العاده در رمزارزها!!

Shiba Inu

بررسی اتفاقات مهم بازار رمزارزها!روز گذشته قیمت دلار با صعودی چشمگیر به حدود ۴۹ هزار و ۴۰۰ تومان رسید...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شرکت امنیتی PeckShield، در مورد ‌ده‌ها توکنی که ادعا می‌کنند مربوط به چت‌بات مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT هستند، هشدار داد. این شرکت از شناسایی سه توکن که خود را توکن ChatGPT معرفی می‌کردند خبر داد و اعلام کرد که دو توکن از این لیست با هدف پامپ و دامپ ایجاد شده بودند و در حال حاضر تقریبا ۱۰۰٪ ارزش خود را از دست‌ داده‌اند.

برخی از این توکن‌ها نیز در حال اجرای طرح هانی پات هستند که کاربران را ترغیب می‌کند تا برای دست‌یابی به سود‌های بالا، به قرارداد هوشمند صاحبان توکن، اتریوم ارسال کنند.

پروتکل هلیوم طی اطلاعیه‌ای عنوان کرد که این شبکه در روز ۲۷ مارس به بلاک چین سولانا مهاجرت خواهد کرد. هلیوم این تاریخ را برای استقرار اوراکل‌ها تعیین کرده است و دلیل این مهاجرت را بهبود مقیاس‌پذیری و افزایش اطمینان به این پلتفرم عنوان کرده است.

به گفته توسعه‌دهندگان هلیوم، این انتقال طی یک بازه ۲۴ ساعته از ۲۷ مارس انجام و در این مدت بلاک چین فعلی هلیوم متوقف خواهد شد. این ارتقا همه کیف پول‌ها و نقاط اتصال (Hotspot) را دربر می‌گیرد.

روز گذشته قیمت دلار با صعودی چشمگیر به حدود ۴۹ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و این موضوع باعث شد تا قیمت تتر در صرافی‌های داخلی نیز جهش بزرگی را تجربه کند. در حال حاضر، این استیبل‌کوین در صرافی‌های مختلف بین ۵۰ هزار تومان تا ۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌شود.

قیمت دلار در پی افزایش انتظارات تورمی، رشد اقتصادی پایین، بیکاری و آینده مبهم اقتصادی در کشور، روندی صعودی به خود گرفته و هرروز در حال ثبت سقف تاریخی جدیدی است که این موضوع می‌تواند معیشت مردم را تحت تاثیر قرار دهد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی