|

چه رازی نهفته>؟

رابطه‌ای عجیب از بیت کوین وشیبااینو رونمایی شد!

SHIB -bitcoin

یت کوین نقش مهمی در کنترل قیمت شیبا اینو ایفا می کند؟

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- بیت کوین نقش مهمی در کنترل قیمت شیبا اینو ایفا می کند قیمت شیبا اینو به شدت با بیت کوین مرتبط است. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، همبستگی شیبا اینو با بیت‌کوین 0.9 است، که ظاهر خوبی برای میم کوین نیست. یک همبستگی بالا، SHIB را به دستور قیمت بیت کوین و نوسانات آن قرار می دهد. از آنجایی که بیت کوین هنوز در حال فروپاشی FTX است، میم کوین احتمالاً راه بیت کوین را دنبال خواهد کرد. علاوه بر این، قیمت بیت کوین با اقدامات هکر FTX که 600 میلیون دلار از صرافی ورشکسته FTX استخراج کرد، در قیاس است. همانطور که گزارش شد، این بهره‌بردار ETH خود را با renBTC تعویض کرد و باعث افزایش فشار فروش بازار شد. RenBTC اساساً بیت کوین است که به بلاک چین اتریوم متصل شده است و 1:1 توسط BTC پشتیبانی می شود.

آدرس کیف پول علامت گذاری شده در آخرین اقدام خود، تخلیه کننده حساب های FTX، 30990 اتر را با 2197.5 renBTC تعویض کرد. بنابراین فعالیت هکرها مستقیماً بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد و Shiba Inu نیز از نزدیک دنبال می شود. بدترین عملکرد قاتل دوج کوین در سال 2022چه بود ؟ قیمت شیبا اینو پس از یک روند نزولی طولانی مدت، 90 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود است. فیلیپ ال، یک تحلیلگر فنی در FXStreet استدلال می کند که SHIB به زودی می تواند پایین ترین قیمت چند ساله را چاپ کند. قیمت شیبا اینو از سطح روانشناختی 0.000010 دلار رد شد و کاهش آن را تسریع کرد.

فیلیپ معتقد است که قیمت Shiba Inu می تواند به 0.00000507 دلار سقوط کند زیرا بازار کریپتو پس از وقایع کلیدی سال 2022، شکست استیبل کوین LUNA و سقوط FTX بهبود می یابد. کارگزار پیشرو کریپتو جنسیس پس از ورشکستگی صرافی FTX، بازپرداخت و برداشت را متوقف کرد و بنزین آتش را زیاد کرد.اگر گسترش سرایت FTX مهار شود، احتمالاً تز نزولی فیلیپ باطل می شود و به قیمت شیبا اینو فرصتی می دهد تا بالاتر از سطح حمایت S1 بهبود یابد و بالاتر از سطح روانی 0.000010 دلار باقی بماند. در صورت موفقیت، SHIB می تواند بالاتر رود.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی