|

جنجال ها پیرامون ماسک چه بلایی سرش آمده؟

ایلان ماسک برای دوج کوین نقش شومی کشیده؟!

Dogecoin

تراکنش های نهنگ دوج کوین در میان جنجال ها پیرامون ماسک چه بلایی سرش آمده؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- علیرغم تغییر فرهنگ ایلان ماسک در شرکت جدیدش، نهنگ های دوج کوین در حدود 3.5 میلیون دلار تراکنش داشتند. این میم ممکن است نیاز به ماندن خود در منطقه نزولی با در نظر گرفتن افشاگری در هر اقدام قیمت داشته باشد از زمانی که ایلان ماسک مدیریت توییتر را در دست گرفت، جامعه Dogecoin [DOGE] امیدوار به شناسایی قابل توجه‌تر باقی مانده است. همین خرید برای رالی ای که میم در چند روز اول پس از خرید ماسک پلتفرم رسانه اجتماعی از آن لذت برد، حیاتی بود. با این حال، این داستان قرار نبود برای همیشه ادامه یابد زیرا DOGE در هفت روز گذشته حدود 8 درصد کاهش یافت. علاوه بر این، تا 19 نوامبر، CoinMarketCap نشان داد که این ارز دیجیتال با قیمت 0.084 دلار مبادله شده است.

با وجود کاهش، نهنگ های Dogecoin در انجام تراکنش های زنجیره ای خودداری نکردند. در زمان نگارش، Dogecoin Whale Alert گزارش داد که معاملات بزرگی در حدود 3.5 میلیون دلار بین 18 تا 19 نوامبر انجام شده است. جالب اینجاست که بیشتر این تراکنش ها از بیست کیف پول برتر توکن بیرون آمده اند.

 علاوه بر این، ناتوانی DOGE در بازیابی سطوح خرید در توییتر ممکن است با اقدام اخیر آقای ماسک مرتبط باشد. اخیراً، "مبلغ Dogecoin" در مشاجرات عمومی با کارمندان درگیر شده بود. به همین ترتیب، او چهره های جنجالی را به پلتفرم رسانه های اجتماعی بازگرداند. به نوبه خود، عملکرد اخیر DOGE با توجه به منفی بودن اطراف او ممکن است تعجب آور نباشد. به دنبال پیوند بین هر دو طرف، به نظر می رسید DOGE در یک کشمکش برای یک جهت صعودی یا نزولی قفل شده است. این موقعیت توسط شاخص حرکت جهت دار (DMI) آشکار شد. با توجه به نشانه های DMI، قدرت خرید (سبز) موقعیت کمی را بر روی احتمال جهت نزولی (قرمز) حفظ کرد. با این حال، میانگین جهت شاخص (ADX)، در 24.76، نشان داد که قدرت صعودی نیاز به تلاش بیشتری برای خنثی کردن گزینه DOGE برای انتخاب حالت نزولی دارد.

علاوه بر آن، به نظر می رسید میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) که چشم انداز نزولی را تضمین کند. در ارزیابی MACD، فروشندگان DOGE (نارنجی) حرکت توکن را کنترل کردند. در حالی که خریداران (آبی) چندان جولان نمی‌دادند، این موقعیت نشان دهنده یک حرکت نزولی بود. از این رو، تقریباً مطمئن بود که Dogecoin در تلاش برای بازگشت به یک افزایش در کوتاه مدت شکست خواهد خورد. تصاویری روی زنجیره آمده است که سرمایه گذاران DOGE با توجه به نسبت سی روزه ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) تأثیر کاهش قیمت را احساس کردند. بر اساس گزارش Santiment، نسبت MVRV در 19 نوامبر، 12.74- درصد بوده است.

در حالی که این نشانه بهبود وضعیت آن در 9 نوامبر بود، به نظر نمی رسید برای کمک به بازگرداندن سودهای اولیه در حدود 30 اکتبر به دست آمده باشد. بنابراین، موقعیت نسبت MVRV نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران DOGE دچار ضرر شده‌اند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی