لحظه مرگ؟!

میم کوینی که شیباو دوج کوین رو نابودکرد!

Dogecoin

انتظار می‌رود که میم کوین جدید BIG EYES بیشتر از توکن TAMADOGE بازدهی داشته باشد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) دو توکن میم محبوب هستند. بنابراین، هنگامی که افراد در جامعه ارزهای دیجیتال اصطلاح "میم کوین" را می شنوند، بلافاصله  این دو ارز دیجیتال را به یاد می‌آورند. با این حال، قرار است در نتیجه معرفی یک میم کوین جدید به نام Big Eyes (BIG) تغییر کند. پیش فروش توکن جدید میم، Big Eyes Coin، به تازگی آغاز شده است و تاکنون بیش از یک میلیون دلار درآمد داشته است.

و پیش‌بینی‌های رشد برای این میم کوین نشان می‌دهد که از تامادوج (TAMA) پیشی خواهد گرفت و سود بیشتری را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.تامادوج (TAMA) ظهور اخیر Tamadoge (TAMA)، یک میم کوین، سر و صدای قابل توجهی در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این اولین میم کوینی است که با متاورس، یک فروشگاه NFT کار‌میکند، که در پلتفرم ادغام شده است، و دیگر ویژگی های بلاک چین محبوب مانند P2E (بازی برای کسب درآمد) و استفاده از توکن، بنابراین حتی اگر هنوز راه اندازی نشده است، این پروژه در حال به دست آوردن یک امتیاز است.

علاقه زیاد توسعه دهندگان Tamadoge می خواستند که بتواند با دیگر پروژه های معروف متاورس رقابت کند. بنابراین، آنها آن را بر روی چارچوبی مشابه Dogecoin ساختند. Tamadoge از محبوبیت اکوسیستم Doge برای جلب توجه حامیان بالقوه استفاده کرد. بدون اینکه حتی برای خرید در دسترس باشد، TAMA به با ارزش ترین توکن میم تبدیل شده است. بنابراین، به جرات می توان گفت که ایده آنها موفقیت بزرگی بود.

Tamadogeبه عنوان "آینده توکن های میم" نامیده می شود زیرا این پتانسیل را دارد که از سایر توکن‌های میم پیشی بگیرد. TAMA به جای BSC (زنجیره هوشمند بایننس)، که بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر از آن استفاده می کنند، بر روی اتریوم ساخته شده است. به عبارت دیگر، توکن بومی Tamadoge یک توکن ERC-20 است که آن را با صرافی های متمرکز متمرکز (CEX) مانند CoinBase، eToro، Binance و بسیاری دیگر سازگار می کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی