|

کاهش شدید همراه بود؟

قیمت رمزارزها جنجال برانگیز شد!!

Bitcoin

قیمت بیت کوین در روز سه شنبه کاهش شدیدی را تجربه کرد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- قیمت بیت کوین در روز سه شنبه کاهش شدیدی را تجربه کرد از بالای 22,618 دلار به حدود 20,062 دلار رسید در زمان نگارش این مقاله،دقیقا پس از اینکه داده های تورم ایالات متحده در ماه اوت بالاتر از حد انتظار بود و ترس از افزایش شدید نرخ ها را برانگیخت.جای تعجب نیست که کوین اوج بیشترین نقدینگی را به ارزش 134 میلیون دلار داشته است و پس از آن اتریوم ETH/USD با 128 میلیون دلار نقدینگی قرار دارد.

بزرگترین سفارش انحلال در صرافی ارز دیجیتال OKX در یک جفت سوآپ ETH/USD به ارزش 2.10 میلیون دلار انجام شد.معامله گران در موقعیت های خرید بیشترین آسیب را دیدند، به طوری که 273 میلیون دلار در تمام صرافی های اصلی دچار نقدینگی شد. تنها 88 میلیون دلار short در روز گذشته لیکویید شد.آلت کوین هایی مانند Ethereum Classic ETC/USD، Solana SOL/USD و Terra LUNA/USD به ترتیب انحلال روزانه بیش از حد معمول به ارزش 9.75 میلیون دلار، 7.9 میلیون دلار و 4.28 میلیون دلار را تجربه کردند.

Ravencoin RVN/USD طی 24 ساعت پس از افزایش 85 درصدی رالی یک هفته ای توکن، در لیست ارزهای رمزنگاری شده با بیشترین انحلال قرار گرفت. این توکن در روز گذشته شاهد نقدینگی 2.61 میلیون دلاری بود.ازطرفی شاخص قیمت مصرف‌کننده ماه آگوست نشان از تورم ۸.۳ درصدی ایالات‌متحده داشت که بیش از انتظارات بود. بااین‌حال بازارهای مالی طی هفته‌های گذشته در انتظار افزایش ۰.۷۵ درصدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو بودند و ازآنجایی‌که شاخص CPI بالاتر از پیش‌بینی‌ها بود، زمزمه افزایش ۱ درصدی نرخ بهره نیز شنیده می‌شود.

بانک Nomura در آخرین پیش‌بینی خود اعلام کرده است که به‌احتمال‌زیاد در جلسه هفته آینده فدرال رزرو نرخ بهره ۱٪ افزایش پیدا می‌کند. نمودار انتظارات افزایش نرخ بهره در ماه سپتامبر نیز رشد شدیدی داشته و نشان می‌دهد سطح انتظارات نسبت به افزایش ۱ درصدی این نرخ افزایش چشمگیری داشته است.

فدرال رزرو از دهه ۱۹۹۰ هرگز نرخ بهره را به میزان ۱٪ افزایش نداده است و اگر این اتفاق در جلسه پیش‌رو رخ دهد، احتمال این‌که افزایش این نرخ تا سطوح ۴.۵٪ افزایش یابد نیز وجود خواهد داشت.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی