|

پیش‌نیازهای رویداد ادغام !

ترس سرمایه گذاران اتریوم از چیست؟!

اتریوم

طبق اعلام توسعه‌دهندگان اتریوم یکی دیگر از پیش‌نیازهای رویداد ادغام یعنی...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- طبق اعلام توسعه‌دهندگان اتریوم یکی دیگر از پیش‌نیازهای رویداد ادغام یعنی Shadow forks با موفقیت انجام شده است. این به‌روزرسانی به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا هماهنگی‌ موردنیاز را برای اطمینان از ایمنی شبکه در طول ارتقای دائمی تضمین کنند.

توسعه‌دهندگان اتریوم اولین شدو فورک را در ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ اجرا کردند و حالا باگذشت تقریبا شش ماه، شرکت تحقیقاتی و مهندسی اتریوم (Nethermind) تایید کرد که انتقال در Mainnet-Shadowfork-13 که به‌عنوان آخرین گام آن محسوب می‌شود، موفقیت‌آمیز بوده و نشان‌دهنده آمادگی شبکه برای مهاجرت به مکانیسم اثبات سهام (PoS) است. و

تعداد آدرس‌های اتریوم که دارایی آن‌ها بیش از ۳۲ اتر است، پیش از ادغام با رسیدن به تعداد ۱۲۰۶۰۳ آدرس به بالاترین سطح در ۱۹ ماه گذشته رسیده است. این افزایش نشان می‌دهد که آدرس‌های زیادی در تلاش هستند تا با رساندن دارایی خود به ۳۲ اتریوم، به‌عنوان ولیدیتور سهمی از شبکه POS اتریوم داشته باشند. وقیمت اتریوم از زمان ریزش در اواخر ماه آگوست، ۲۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در محدوده ۱.۷۳۰ دلار معامله می‌شود.

همچنین، در حالی که یک محدوده PRZ طلایی در نمودار این رمزارز رخ داده است، قیمت ETH از میانگین متحرک ساده ۸ روزه و میانگین متحرک ساده ۲۱ روزه عبور کرده است.اتریوم در حال حاضر با قیمت 1.730 دلار معامله می‌شود که منجر به ایجاد یک محدوده تلفیقی با پتانسیل رشد در نزدیکی همین محدوده‌های قیمتی شده است. از زمان پایین ترین قیمت 28 آگوست در 1.422 دلار، رمزارز بنیادی قراردادهای هوشمند، اتریوم 20 درصد افزایش یافته است.

ازطرفی هم شرکت مدیریت سرمایه CoinShares در گزارش هفتگی خود آورده است که با نزدیک شدن به رویداد ادغام، محصولات سرمایه‌گذاری بر پایه ETH شاهد خارج شدن ۶۱.۶ میلیون دلار سرمایه بوده و همین امر نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران با وجود افزایش احتمال تکمیل ادغام، نسبت به موفقیت‌آمیز بودن انجام آن تردید و نگرانی دارند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی