|

تحلیلی جنجالی!

سیگنال های بیت کوین را بشناسید!!

با بررسی سفارشات خریدوفروش در بیت‌کوین، می‌توان مشاهده کرد که...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- با بررسی سفارشات خریدوفروش در بیت‌کوین، می‌توان مشاهده کرد که اردرهای فروش زیادی در محدوده ۲۳۳۰۰ تا ۲۳۵۰۰ دلار در صرافی بایننس وجود دارد. در صرافی کوین‌بیس نیز تراکم سفارشات فروش در محدوده ۲۴۵۰۰ دلار در حال افزایش است.

درصورتی‌که بیت‌کوین به صعود خود ادامه دهد و این سفارشات لغو نشوند، این دو محدوده می‌توانند به‌عنوان مقاومت بیت‌کوین عمل کرده و از صعود بیشتر جلوگیری کنند. سفارشات خرید بیت‌کوین نیز بیشتر در محدوده ۱۹ تا ۲۰ هزار دلار متراکم شده است.

ازطرفی نرخ بیت کوین (BTC) طی 7 روز گذشته 6.29 درصد افزایش یافته است.اگر از به صورت میان مدت به بیت کوین نگاه کنیم متوجه می شویم، بیت کوین (BTC) در آستانه ثابت بالاتر از مرز 22400 دلاربود. علاوه بر این، قدرت فروشندگان با حجم بالایی همراه است، به این معنی که شانس بالایی برای افزایش بیشتر در هفته آینده وجود دارد اگر خود را ثابت نگه دارد ولی نکته قابل توجه این است که در حال حاضر بازار رمزارزها شاهد افت بوده و اکنون بیت کوین در کانال ۲۱ هزار دلاری قرار دارد.ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱ تریلیون دلار است که ۲.۴۲ درصد افت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی