|

یک قدم مانده تا...

قدمی باورنکردنی برای کاربران شیبااینو!!

پذیرش SHIB پس از رسیدن در فیلیپین و مکزیک افزایش می یابد؟

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شیبا اینو (SHIB) یک قدم به پذیرش جهانی نزدیک‌ می شود، زیرا توکن میم به مکزیک و فیلیپین رسیده است. پذیرش SHIB از زمانی که در Coins.ph راه اندازی شد در حال افزایش بوده است. این صرافی مورد تایید بانک مرکزی فیلیپین بوده و حدود 16 میلیون کاربر دارد. به عبارت دیگر، SHIB تقریباً یک شبه برای 16 میلیون کاربر جدید قابل دسترسی است.

SHIB به 20 دارایی رمزنگاری که در حال حاضر در صرافی موجود است اضافه می شود. کاربران صرافی مدتی است که منتظر راه اندازی SHIB هستند زیرا مدتی می باشد که صرافی به دنبال راه اندازی بوده است. در ابتدا قرار بود SHIB در 13 جولای 2022 در Coins.ph راه اندازی شود، اما به دلیل مشکلات فنی، راه اندازی به تعویق افتاد. هنگامی که به استفاده مکزیک از SHIB نگاه می کنیم، این کشور اعلام کرد که دانشگاه Utel مستقر در مکزیک هزینه تحصیل در 34 ارز رمزنگاری شده از جمله SHIB را می پذیرد.

این دانشگاه با یک صرافی پیشرو Bitso که به SHIB اجازه می‌دهد برای پرداخت شهریه استفاده شود، پیوست. این به نوبه خود، کاربرد میم کوین را گسترش می دهد و پذیرش آن را در سراسر جهان افزایش می دهد. تحلیلگران کریپتو وقتی پیش بینی کردند که SHIB می تواند به قیمت 0.0000140 دلار برسد، همه اینها را در نظر گرفتند.با توجه به CoinMarketCap، SHIB در حال حاضر پس از کاهش 1.56 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته، با قیمت 0.00001178 دلار معامله می شود. در هفته گذشته، میم کوین حدود 5.93٪ افزایش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته SHIB در حال حاضر 10.78 درصد کاهش یافته و به 382,143,312 دلار رسیده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی