|

دوج کوین به چی تبدیل میشه؟!

درآخر چه بلایی سر دوج کوین میاد؟

دوج کوین Dogecoin Copycat به چی تبدیل می شود

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- داده های Coinbase نشان می دهد که قیمت TeddyDoge (TEDDY) در 24 ساعت گذشته بیش از 99.94 درصد سقوط کرده و در روند نزولی قرار گرفته است .به گفته و داده های شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield، این پروژه یک کلاهبرداری بوده است. این شرکت می‌گوید، قیمت ارز رمزنگاری‌شده توسط خالق آن دامپ و پامپ شده است. و هرکسی که پشت این دسیسه بود، با 10000 توکن BNB (2591573 دلار) و 2 میلیون دلار استیبل کوین Binance USD (BUSD) از بین رفته است. دارایی های ارزدیجیتال در حال حاضر به صرافی Binance منتقل می شوند.

جای نقصی برای کلاهبرداران وجود ندارد که سعی کرده اند با استفاده از محبوبیت Dogecoin سرمایه خود را افزایش داده‌اند و خود را غنی کردند.همانطور که توسط سایت های خبری رمزارز گزارش شده است، DogeMother، یکی از کپی‌های بی‌شماری از میم کوین، در آخر به یک کلاهبرداری هانی پات تبدیل شد.

قیمت دوج کوین

دوج کوین DOGE عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین (BTC) داشته، زیرا در این هفته 6.72 درصد افزایش یافته است. علیرغم افزایش، DOGE معاملات هم افزایش یافته زیرا نرخ  بین منطقه حمایتی 0.04978 دلار و مقاومت 0.07759 دلار قرار دارد.نشان می دهد که هیچ یک از طرفین برای حرکت تند آماده نیستند. رشد فقط در صورتی امکان‌پذیر است که DOGE به منطقه 0.07 دلار بازگردد و در آنجا رفع شود. DOGE در زمان انتشار با قیمت 0.06789 دلار  وارد معامله شد.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی