|

جایگاه مهراکی (MKI)، شیبا اینو (SHIB) و سولانا (SOL)؟

لحظه انفجار شیبااینو و همکارانش چه زمانیست؟

مهراکی (MKI)، شیبا اینو (SHIB) و سولانا (SOL) در میان توکن هایی قرار دارد که در سال 2023 بیشتر منفجر شوند

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- بر کسی پوشیده نیست که ارزهای دیجیتال در حال افزایش هستند. در واقع، می توان استدلال کرد که آنها در میانه یک بازار گاوی تمام عیار هستند. در حالی که ممکن است برخی از توکن ها بیش از حد ارزش گذاری شده باشند، هنوز تعدادی ارز دیجیتال با پتانسیل باورنکردنی برای رشد وجود دارد. در این پست وبلاگ، نگاهی خواهیم داشت به دو توکن که ممکن است در سال 2023 از نظر ارزش منفجر شوند: Mehracki (MKI) و Shiba Inu (SHIB).

توکن با هدف Mehracki (MKI) دارای ویژگی هایی است که در عرصه میم کوین ها خود را نسبت به بقییه متمایز تر میکند. این پلتفرم که به عنوان یک اکوسیستم بازی سازی شده با نقاط عطف مختلف ایجاد شده است، تجربه منحصر به فردی را به کاربران ارائه می دهد. برخلاف Dogecoin، Shiba Inu و Floki Inu، توکن‌های پیشرو مانند مهراکی (MKI) بسیار جامع تر از میم کوین های وارد شده تا به امروز است. این اکوسیستم میزبان یک مبادله محلی، بازار NFT، واحد آموزشی و بازی خواهد بود.

از آنجایی که هیچ وابستگی وجود ندارد، مهراکی (MKI) کاملاً مستقل است. واحد آموزش یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز و در نتیجه ارتقاء یافته در نظر گرفته می‌شود، زیرا سازندگان بیشتر روی عمل آگاهانه کاربران تمرکز می کنند. از این نظر، همه کاربرانی که دارای توکن های MKI هستند تحت آموزش جدی قرار می گیرند تا از خطاکردن جلوگیری کنند. علاوه بر این، مدیران پلتفرم در حال انجام مذاکرات اولیه برای معامله توکن MKI در صرافی‌های ارزهای دیجیتال هستند.

از MKI انتظار می رود در سه ماهه آخر سال 2022 در پلتفرم های DEX و CEX فهرست شود، در سطح جهانی نیز در دسترس سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. تیم پروژه به تمام کاربرانی که توکن‌های MKI دارند، در مدیریت اکوسیستم حرفی برای گفتن خواهند داد. دارندگان توکن می‌توانند به بسیاری از ایده‌های توسعه مهراکی (MKI) رأی دهند. بنابراین، توسعه پروژه با دیدگاه های مختلف تسریع خواهد شد.

سولانا (SOL) رقابت تنگاتنگ با اتریوم (ETH) دارد. هدف اصلی سولانا که از روز اول به دنبال جانشینی به جای اتریوم بوده است، ارائه یک راه حل انتقال سریع و قابل اعتماد است. سولانا (SOL) به لطف نوآوری هایش در زمینه DeFi به عنوان یکی از معدود فناوری های بلاک چین در امور مالی غیرمتمرکز شناخته شده است. ظرفیت بازار تقریباً 18.6 میلیارد دلار است. حجم معاملات سولانا به طور متوسط ​​روزانه 3.2 میلیارد دلار است.

به ویژه، سولانا، که اخیراً موضع بسیار قوی تری در برابر انقباضات در بازارهای پول کریپتو اتخاذ کرده است، به لطف اعتمادی که به سرمایه گذاران جدید می کند، هر روز توجه بیشتری را به خود جلب کرده است. سولانا (SOL) نیز باید از نزدیک دنبال شود، زیرا افزایش قدرت سولانا باعث می‌شود مهراکی (MKI) قوی‌تر و قوی‌تر شود.این رمزارز برای مدتی بازیکن بزرگی بوده است و به نظر می رسد که بازیکنانی مانند مهراکی را زیر بال خود می گیرد. هر دو چشم خود را به پیشرفت سولانا نگاه دارید زیرا به نظر می رسد که قرار است در رده بندی صعودی قرار بگیرد.

شیبا اینو (SHIB) یکی از محبوب ترین توکن های میم در زمان های اخیر بوده است که در دنیای ارزهای دیجیتال موج ایجاد کرده است. برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر که با هدف خاصی طراحی شده اند، SHIB یک میم کوین است. این بدان معناست که تنها هدف Shiba Inu این است که یک افزونه سرگرم کننده و عجیب به دنیای ارزهای دیجیتال باشد.

Shiba Inu (SHIB) علیرغم عدم کاربرد آن، به سرعت به یکی از محبوب ترین میم کوین های اخیر تبدیل شده است. تا کنون ، ارزش بازار شیبا اینو بیش از 6.3 میلیارد دلار است. این یک شاهکار چشمگیر برای محبوبیت و دستاوردهای بالقوه Mehracki (MKI)، Shiba Inu (SHIB) و Solana (SOL) است که خودتان به وضوح متوجه خواهید شد. حداقل، حتماً مراقب این دو ارز دیجیتال باشید زیرا محبوبیت آنها همچنان در حال افزایش است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی