|

نابودی در راه است؟

رقیب شیبااینو چه نقشه ای دارد؟

SHIBAINU

طرح احیای اکوسیستم و ارز دیجیتال ترا طبق برنامه پیش نرفته و ممکن است با ایردراپ جدید لونا توسط بایننس..

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- طرح احیای اکوسیستم و ارز دیجیتال ترا طبق برنامه پیش نرفته و ممکن است با ایردراپ جدید لونا توسط بایننس، این پروژه دچار چالش‌های بیشتری شود. ترا در تاریخ ۲۷ می یک بلاک‌چین جدید با توکن لونا راه‌اندازی کرد و لونا جدید را جایگزین UST و لونا کلاسیک نمود. اما بنا بر گزارش‌های منتشرشده، این توکن در زمان کمی بعد از عرضه دچار فروش شدید شد و از ۱۹ دلار به نرخ ۳.۰۸ دلار در تاریخ ۲۸ می‌ رسید.

باوجودی‌که بعد از این تاریخ نرخ کمی اصلاح شد و به محدود ۶ دلار رسید، همچنان این توکن جدید از دید بسیاری از تحلیل‌گران شکست‌خورده تلقی می‌شود؛ چراکه طی چند روز با کاهش ۷۰ درصدی روبه‌رو شد.

به نظر می‌رسد بسیاری از دارندگان ترا سعی دارند تا با این فروش بخشی از ضررهای خود را جبران کنند و از طرفی سود قابل‌توجهی هم نصیب صرافی‌ها می‌شود. در جدیدترین خبرها، بایننس از ایردراپ لونا خبر داده و بااین‌حال ترا واچر پیش‌بینی کرده است که با انجام این کار، فشار فروش بسیار بالا می‌رود و باعث افت قیمت مجدد خواهد شد. بایننس می‌تواند در این زمینه نقش کلیدی داشته باشد و ازآنجایی‌که ۱۵.۷ میلیون لونا دارد، می‌تواند با توزیع آن‌ها تغییرات زیادی را رقم بزند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی