|

لونا در چه موقعیتی قرار گرفت؟

بلای آسمانی برای رقیب شیبااینو!

Terra

اعتبارسنج‌های بلاکچین Terra تصمیم گرفته‌اند تولید بلوک را از سر بگیرند، مبادله‌های روی زنجیره (on-chain) را غیرفعال کنند و کانال‌های IBC…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- اعتبارسنج‌های بلاکچین Terra تصمیم گرفته‌اند تولید بلوک را از سر بگیرند، مبادله‌های روی زنجیره (on-chain) را غیرفعال کنند و کانال‌های IBC را ببندند.

بایننس نیز معاملات لحظه‌ای جفت‌ ارزهای معاملاتی LUNA/UST و UST/BUSD را از امروز ۱۳ می، آغاز خواهد کرد. سپرده‌گذاری و برداشت LUNA و UST نیز هم‌زمان باز خواهند شد.از طرفی دو کوان، بنیان‌گذار ترالبز در دفاع از خود گفته که او هم متحمل ضررهای هنگفتی شده است؛ چراکه طی ریزش لونا و UST، هیچ فروشی انجام نداده است.

او در ادامه اضافه کرده است که در چند روز اخیر با تمامی اعضای انجمن ترا گفتگو داشته و با اعلام اینکه هیچ‌یک از اعضای تیم اقدام به فروش UST و لونا نکرده‌اند، گفته است از دی‌پگ شدن این استیبل‌کوین بسیار اندوهگین است. گفتنی است استیبل‌کوین UST همسان‌سازی خود را با دلار آمریکا از دست داده و اکنون به نرخ ۰.۱۵ دلار رسیده است.

نکته قابل توجه این است که ارزش دارایی‌های دیجیتال مایک نووگراتز، از بانکداران سابق گلدمن ساکس و مدیر اجرایی گلکسی اینوستمنت، طی سقوط اخیر لونا به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است.وی به حدی تحت تاثیر این رمزارز لایه یک قرار گرفته که حدود پنج ماه پیش در صفحه توییتر شخصی‌اش از تتوی لونای خویش رونمایی کرده بود، اما گفته می‌شود چند روزی است که هیچ فعالیت مجازی از وی دیده نشده است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی