|

اتفاقی حیرت آور برای کاربران رمزارزها!

پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که این صنعت تا سال ۲۰۲۷ با رشد قابل‌توجهی روبه‌رو خواهد بود و از مقیاس ۳ میلیارد دلاری به ۱۳.۶ میلیارد دلار خواهد…

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بازار NFT در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار دارد و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که این صنعت تا سال ۲۰۲۷ با رشد قابل‌توجهی روبه‌رو خواهد بود و از مقیاس ۳ میلیارد دلاری به ۱۳.۶ میلیارد دلار خواهد رسید. انتظار می‌رود طی ۵ سال آینده عوامل کلیدی مرتبط با NFT رشد چشمگیری داشته باشد و این امر تاثیر زیادی بر جریان گیم‌های مرتبط و تقاضا برای آثار هنری دیجیتال خواهد داشت.

در حال حاضر انتظار می‌رود بازار NFT بیشترین سهم را در رشد اکوسیستم داشته باشد و حضور پررنگ شرکت‌هایی مانند اوپن‌سی، کوین‌بیس و بایننس می‌تواند بر این پیش‌بینی‌ها تاثیر بگذارند.و اوپن‌سی (OpenSea)، بازار پیشرو توکن های غیرمثلی (NFT) ،روز جمعه اعلام کرد که با جدیت درحال بررسی نقض به وجود آماده در کانال اصلی شبکه دیسکورد (Discord) خود است.

این شرکت در توییتی عنوان کرد:

“روی لینک های فعلی دیسکورد کلیک نکنید. ما به بررسی این وضعیت ادامه می دهیم و به محض دریافت اطلاعات بیشتر ، آنهارا به اشتراک خواهیم گذاشت.

ازطرفی کمپانی سونی با همکاری تتالبز اقدام به راه‌اندازی NFT سه‌بعدی با نسخه محدود کرده و NFT یک گام دیگر به جهان واقعی نزدیک‌تر شده است. این دو کمپانی در حال راه‌اندازی دو نوع NFT سه‌بعدی هستند که برای استفاده با نمایشگر واقعیت فضایی سونی (SRD) طراحی شده‌‌اند.

گفتنی است نمایشگر SRD حرکات چشم را ردیابی می‌کند، تصویر را هم‌زمان با حرکات سر و نگاه بیننده می‌چرخاند و حس نگاه کردن به یک جسم سه‌بعدی را در او ایجاد می‌ کند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی