|

شیبااینو مصمم تراز همیشه!!

حرکت خارق العاده ازشیبااینو!!

طبق گزارشات منتشر شده توسط داده های شیبا، این توکن در ۲۴ ساعت گذشته حرکت عجیبی کرده است!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- طبق گزارشات منتشر شده توسط داده های شیبا، این توکن در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۱.۵ میلیارد توکن شیبا اینو با ارسال به کیف پول‌های توکن سوزی خود، برای همیشه توکن ها از چرخه مبادلات خارج شده اند.سوزاندن SHIB (یا هر توکن دیگری) باعث کاهش عرضه در گردش می‌شود و این تلاش برای کمک به افزایش قیمت توکن‌ها انجام می‌شود.

شیبا در حال حاضر روی سوزاندن هرچه بیشتر SHIB کار می‌کنند تا میزان سکه‌های در گردش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد تا در نتیجه قیمت آن افزایش یابد.از طرفی بر اساس اطلاعیه ای که در توئیتر منتشر شد، دارندگان Shiba Inu می توانند در تاریخ 17 می (27 اردیبهشت) جوایز مربوط به سوزاندن توکن های شیبااینو را دریافت کنند.کاربران شیبا اینو در حال سوزاندن توکن‌ هستند، این توکن سوزی باعث می شود شیبا کمیاب تر شود بنابراین به طور بالقوه این کار ارزش آن را افزایش می‌ دهند.

توکن SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00002060 دلار در صرافی بایننس درحال معامله بود.همچنین تیم سازنده دومین میم کوین بزرگ پس از ایجاد همکاری با پروژه مالی غیرمتمرکز Ryoshi’s Vision (RYOSHI) در اواخر آوریل (اوایل اردیبهشت) یک پورتال سوزاندن توکن راه اندازی کرد که بیش از هشت میلیارد توکن در روز اول راه اندازی سوزانده شده بود.

و نکته مهم تراین است که شیبا در آخرین اقدام خود به‌طور رسمی اعلام کرده است که کاربران می‌توانند برای خرید زمین در پروژه متاورسی شیبرس، از توکن اصلی شیبا استفاده کنند و تیم توسعه همچنان در حال ارائه ابزارها و روش‌های جدید استفاده از این توکن است.

شیبرس ۱۰۰۵۹۵ زمین دارد که در ابتدا کاربران فقط می‌توانستند از اتریوم برای خرید آن‌ها استفاده کنند. اکنون، ادغام توکن شیبا در این پروژه متاورسی، این امکان را فراهم می‌کند تا نه‌تنها با آن زمین بخرند، بلکه گزینه‌های سفارشی‌سازی نیز برای زمین مجازی خود داشته باشند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی