|

نگهداری عرضه ۷۲ درصدی!

کیف پول ۵۱ درصدی شیبا اینو!!

آیا شیبا اینو جایگاه ویژه در بازار ارز دیجیتال به خود اختصاص داده است و دارای چند کیف پول در بازار می باشد؟

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز-کیف پولی که در واقع 51٪ از عرضه SHIB را در اختیار دارد!افزایش وجوه آلت کوین های کوچک یعنی میم کوین ها در بازار رمز ارزها رایج شده است، اکنون شیبا اینو اکثریت عرضه خود را توسط یک کیف پول نگهداری می کند، و با توجه به شرایط موجود در بازار تحلیلگران به این نتیجه رسیدند که 72٪ از کل عرضه SHIB در 10 کیف پول نگهداری می شود، اما از بین این کیف پول ها یکی از آنها به تنهایی ۵۱ درصد از جریان عرضه شیبا اینو را در اختیار دارد.

shibainu

کیف پولی که در حال حاضر دارای 410 تریلیون توکن SHIB میباشد نامش "کیف پول سوخته"Burn Walletاست که با تاریخ پشت کیف پول می توان پی برد که آدرس ایجاد شده صرفاً برای حذف بخشی از گردش عرضه به دلایلی ایجاد شده است نیز هر کسی نمی تواند به این کیف پول دسترسی داشته باشد. از این رو، وجوه ارسالی به آنجا واجد شرایط بازپرداخت یا استفاده نیست.

بزرگترین تراکنش مربوط به کیف پول توسط ویتالیک بوترین انجام شد که مدتی پیش حجم زیادی از توکن های SHIB را دریافت کرد. اگرچه آدرس کیف پول 51 درصد از 72 مورد را تشکیل می دهد، 20 باقی مانده نیز معامله گران خرده فروشی نیستند. و این کیف پول جزئی از لیست بزرگترین آدرس ها و در صرافی ها جایگاه های پنجم و ششم را کسب کرده است.در زمان انتشار، SHIB با قیمت 0.000054 دلار در حال معامله بود و 13 درصد نسبت به بالاترین سطح قبلی که در 5 نوامبر رسیده بود، نزول کرده است.

shiba inu

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی