|

صرافی هوبی ۸۸% سودسالانه!

نحوه سهام گذاری با شیبا اینو و دوج کوین؟!

نحوه سهام گذاری شیبا اینو و دوج کوین درصرافی هوبی چگونه است؟ و سالانه چقدر سود تعلق میگیرد؟آیا این برنامه سودآور است؟

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز-دو توکن، Dogecoin و Shiba Inu ، در حال حاضر میتوانند در برنامهAPY سهام گذاری کنند،که توسط صرافی Huobi پشتیبانی می شود، هوبی در جشن هشتمین سالگرد صرافی خود،که یکی از بزرگ ترین و قدیمی‌ترین صرافی چینی رمزنگاری شده در آسیا می باشد، بیان کرد که دوج کوین و شیبا میتوانند در این برنامه سهام گذاری کنند و سالیانه ۸۸ درصد سود ببرند.

طبق اعلام رسمی Huobi ، مبادله رمزنگاری درجه یک چینی ، "اولین برنامه اختصاصی تایمر" اکنون از Shiba Inu Coin و Dogecoin پشتیبانی می کند،فقط حسابهای جدید در Huobi Earn واجد شرایط سهام گذاری در این برنامه هستند، علاوه براین، سکه های USD Coin و USD Tether ، هم می توانند با سرمایه گذاری سالانه 88٪ سود دریافت کنند، که بسیار سودآورتر از نرخ قبلی در ماه های پیش است.

این برنامه فقط برای سپرده های هفت روزه در دسترس است، بعد از این خبر دارندگان توکن های Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) از فرصت جدید هیجان زده شده اند و به طرز تهاجمی ای در بازار ارز دیجیتال فعالیت می کنند، Shiba Inu Coin (SHIB) در عرض 24ساعت با تغییر قیمت به 0.00002823 دلار یا 4.5٪ افزایش یافت و به لیست 20 رمزنگاری برتر بر اساس ارزش بازار بازگشت. در مقابل ، Dogecoin 3.57 درصد کاهش یافته است ولی تلاش می کند سطح 0.25 دلار را پس بگیرد!

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی