|

پشتیبانی از طرف هند!

حماسه ای دیگر از شیبا اینو!

شیبا اینو همچنان در در حال اضافه شدن به پلتفرم ها می باشد؟ کدام یک از صرافی ها و شرکت ها در حال اضافه کردن شیبا اینو به پلتفرم خود هستند؟

لینک کوتاه کپی شد

ZepPay قدیمی ترین صرافی ارز رمزنگاری شده کشور هند که بیش از ۴میلیون کاربر دارد، از ارز رمزنگاری شیبا اینو پشتیبانی کرده است!باتوجه به اینکه شیبا اینو از ماه ها پیش درحال کسب جایگاه در پلتفرم ها میباشد،نیزهفته پیش شیبا اینو رقیب Dogecoin معامله خود را بر روی پلت فرم فناوری اتریش "Bitpanda" آغاز کرد که توسط شرکت سرمایه گذاری پیتر تیل ، بنیانگذار PayPal تأمین مالی و پشتیبانی شده است،قبل از آن ، شرایط برای معامله میم کوین ها در Coinbase Proمهیا بود، همچنین صرافی بایننس در ماه مه شیبا اینو SHIB را به فهرست پلتفرم خود اضافه کرد،.

بایننس بزرگترین بازار ارز رمزنگاری می باشد و بیش از 27 درصد حجم معاملات خود را به شیبا اینو اختصاص داده است، مدیر عامل ZepPay در گزارشی گفت که بازار ارزهای رمزنگاری شده هند به دلیل داشتن سرمایه گذاران بزرگ ، پتانسیل زیادی برای رشد در آینده دارد،هند کمتر از 1 درصد ارزهای رمزنگاری شده جهان را در اختیار دارد و سرمایه گذاران بالقوه آن 100 میلیون نفر است!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه