|

سود ۳۶۷درصدی در کمترین زمان!

آیا با شرایط موجود می توان به "شیبا اینو" اعتماد کرد؟

سرنوشت میم‌کوین‌ها چیست؟ آیا این ارز آینده خوبی خواهد داشت؟ و برای سرمایه گذاری قابل اعتماد است؟

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش بلومبرگ، رمزارز غیر متمرکز تازه‌وارد شیبا که در حال حاضر به یک ارزدیجیتال پر جنب و جوش تبدیل شده است، از رشد چشم‌گیر ۳۶۷ درصدی فقط در یک هفته برخوردار می باشد.شیبا اینو Shiba Inu (SHIB)با افزایش 204 درصدی از نیمه اول ماه در حال صعود چشمگیری میباشد،زیرا توکن های سرمایه گذاری غیرمتمرکز (DeFi) و Gaming نیز در حال صعود هستند!

 شیبا اینو به طور شگفت انگیزی در 4 اکتبر یک شمعدان صعودی بزرگ ایجاد کرد و بر سطح مقاومت خود، منطقه ای که مدتها بودبا آن کلنجار می رفت غلبه کرد. پس از آن ، در بازه زمانی تنها چهار روز ، توکن 304 درصد افزایش یافت با این حال ، توکن یک فتیله بلند بالا (نماد قرمز) ایجاد کرد. این نشانه فشار فروش است و نشان می دهد که فروشندگان دست کم در کوتاه مدت تسخیر شده اند. و شیبا در تلاش است که سطح مقاومت در محدوده 0.5 Fib retracement که از اهمیت زیادی برخوردار است را شکست دهد،

این روز‌ها میم‌کوین‌ها رشد‌های بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کنند اما به همان میزان از عدم ثبات و پشتوانه برخوردار هستند، دیدگاه بسیار از کاربران دوری از این ارز‌ها و برخی دیگر نوسان‌گیری از این ارز‌هاست.نکته قابل تامل این است که با توجه به طول کندل‌ها و نوسانات بسیار شارپ در این چنین توکن‌ها امکان لیکویید شدن با ضریب‌های بسیار پایین هم وجود دارد،شیبا ارز هایی نظیر Litecoin را هم پشت سر گذاشته است ولی باید پشتیبانی شود!

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی