|

سحرقریشی خار چشم خانم های بازیگر؛ ماجرای رابطه نامشروع با عوامل فیلم ها!

سحر قریشی نسبت به خانم های بازیگری که از او انتقاد می کنند واکنشی تند و خشمگین نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

سحر قریشی بازیگری توانا و با استعداد است که توانست با سرعت پله های ترقی و پیشرفت را بالا برود. سحر قریشی پس از بازی در سریال «دلنوازان» به شهرت خوبی رسید و سکوی پرتاب وی شد.

به گزارش «شایانیوز» سحر قریشی از بازیگران حاشیه داری است که با انجام بعضی رفتار های ناشایست توانست خود را در دل بعضی عوامل پشت صحنه جا کند. قریشی حالا دیگر به بازیگری بسیار پر کار تبدیل شده به گونه ای که بعضی از بازیگران خانم از او دیگر خوششان نمی آید و احتمالا کار دیگر بازیگران را کساد کرده!

سحر قریشی

سحر قریشی که همیشه ادعا می‌کند همکاران خانم او پشت سرش توطئه چینی می‌کنند و برای او بد می‌خواهند در یک واکنش جالب گفت: ببینید چه استقبالی از من در اکران‌های مردمی می‌شود. این یعنی جواب من.

 

حالا بگذار درمورد سینمای من بگویند آبگوشتی. این حرف‌هایی که می‌زنند یعنی چه؟ می‌توانی بازی کن، نمی‌توانی دهنت را ببند. دردت نگیرد اگر ما فیلمی بازی می‌کنیم که می‌فروشد.

سحر قریشی

سحر قریشی اسمی از شخص مورد نظرش که این جمله را خطاب به او گفته نبرده است اما به نظر می‌رسد نه شخص بلکه اشخاصی باشند که به احتمال زیاد هم همه خانم هستند.

سحر قریشی می‌گوید این افراد می‌گویند من فیلم‌های آبگوشتی بازی می‌کنم و همچنین تهمت می‌زنند که برای نقش گرفتن با عوامل فیلم‌ها رابطه دارم به همین دلیل من را تحریم می‌کنند و می‌گویند در فیلمی که سحر قریشی است بازی نمی‌کنیم.

سحر قریشی

و اما ازدواج های سحر قریشی

ازدواج اول سحر قریشی در سن 17 سالگی در سال 1383 با شخصی به نام مهران اخوان نیز بوده است اما خانم بازیگر ظاهرا جنبه ی شهرت را نداشته و از همسرش همان موقه طلاق می گیرد. مهران اخوان علت طلاقش را گفت: پس از پخش سریال دلنوازان ، سحر که به شدت مشهور شده بود رفتارش تغییر کرد شش ماه بعد از پخش سریال من از ایشان خبری نداشتم تا اینکه از طریق دادگاه حمایت از خانواده از او شکایت کردم و در نهایت از هم جا شدیم !

سحر قریشی

اخوان که به شدت از رفتار و طلاق همسرش متعجب و ناراحت بود در مورد تحصیلات سحر قریشی می گوید: همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد ، به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است.

قریشی پس از مهران اخوان با اشخاص سرشناسی مثل امید علوی و مهدی طارمی نیز روابطی داشته که به گفته خودش محرم بوده اند اما رسمی نبوده است. سحر قریشی در حال حاظر مجرد می باشد.

سحر قریشی به همراه مهدی طارمی و امید علوی
سحر قریشی به همراه مهدی طارمی و امید علوی
  • علی ارسالی در

    وقتی یک انسان بی ادب مثل تتلو خواننده پر طرفدار می شود باید که سحر قریشی بازیگر پر کار شود زمانه زمانه ی عجیبی است .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه