|

سوتی سمانه پاکدل درباره رابطه پنهانی سحر قریشی و مهدی طارمی! +فیلم

در یک برنامه وقتی مجری درباره رابطه مهدی طارمی و سحر قریشی سوال می پرسد سمانه پاکدل در حال ماست مالی کردن سوتی می دهد.

لینک کوتاه کپی شد

سمانه پاکدل همسر هادی کاظمی می باشد. این زوج بازیگر چند سالی می شود که باهم ازدواج کرده اند و ظاهرا زندگی آرام و بی حاشیه ای نیز دارند. 

به گزارش «شایانیوز» سمانه پاکدل پس از بازی در سریال "دلنوازان" شناخته و معروف شد. سمانه پاکدل از دسته خانم های بازیگری است که پس از شهرت سمت عمل های زیبایی صورت رفت و حالا زمین تا آسمان با نقشی که در این سریال داشت فرق دارد.

Untitled

سمانه پاکدل در گفتگویی تلویزیونی ظاهرا سوتی هایی درباره ی ارتباط بین سحر قریشی و مهدی طارمی می دهد که سوژه رسانه ها می شود. سمانه پاکدل در این گفتگوی تلویزیونی می گوید: زندگی شخصی من و سحر کاملا با یکدیگر متفاوت است. آخرین بار تقریبا دوهفته پیش وقتی که از باشگاه تعطیل شدم سحر قریشی را دیدم.

سحر قریشی

پاکدل در جواب سوال مجری برنامه درباره ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی گفت: ازدواج سحر و مهدی طارمی کاملا کذب است و اصلا خواستگاری وجود ندارد. این خبر یک موج رسانه ای می باشد که علیه این 2 نفر به راه افتاده است.

سحر قریشی

سحر قریشی یک چهره پرحاشیه است که اتفاقا با مردان زیادی هم رابطه داشت او ابتدا در سال 1383 با مهدی اخوان ذاکر ازدواج کرده اما در سال 1388 و بعد از رسیدن به شهرت او را رها می کند. 

سحر بعد از اخوان به سراغ امید علوی رفت و مدتی با او در رابطه بود و به قول خودش برای اینکه این رابطه شرعی باشد و بتوانند باهم به شناخت برسند مدتی به صیغه امید علوی درآمد.

رابطه سحر با امید علوی هیچ گاه از صیغه فراتر نرفت و سحر دوباره مجرد شد و این بار سحر به سراغ یک چهره ورزشی مشهور رفت. به یکباره شایعه عجیبی درباره مهدی طارمی که سال 97 ستاره اول پرسپولیس بود منتشر شد و بلافاصله عکس هایی از رابطه آقای فوتبالیست با سحر قریشی فضای مجازی را پر کرد. حالا دیگر همه می دانستند که سحر قریشی با مهدی طارمی وارد رابطه شده و بعد از مدتی که مهدی راهی فوتبال قطر شد تصاویری از عاشقانه های مهدی و سحر در قطر منتشر می شد.

سحر قریشی

اما به یکباره همه چیز تغییر کرد و گویی رابطه مهدی و سحر به انتهای خط رسید. حسن ختام این ماجرا هم عکس های آتلیه ای لو رفته سحر قریشی با مهدی طارمی بود تصاویر که خیلی ها معتقدند سحر برای انتقام از طارمی منتشر کرده است.

در این بین همه منتظر واکنش کمیته انضباطی و احتمالا محرومیت مهدی طارمی به علت انتشار تصاویر خلاف عرف بودند اما شاید بخت و اقبال با مهدی یار بود که او در آن زمان ایران نبود در لیگ پرتغال حضور داشت.

سحر قریشی

سحر قریشی

  • ناشناس ارسالی در

    ااینکه سحر قریشی یه هرزه و فاحشه تمام عیاره بر کسی پوشیده نیست ایشـــون از رابطه زناشویی با امید علومی بدون عقد و صیغه البته بگفته خودش تا رابطه سکس پنهانی با مهدی طارمی و دو نفر دیگه مستندات هرزه گی و روسپی گری سحر قریشیه ـ متأســفانه یه عده توشبکه های اجتماعی عکس این هرزه و روسپی رو میبینن قربون صدقش میرن ـ قربون صدقه یه روسپی

  • ناشناس ارسالی در

    سحرقریشی سادیسم دارد سادیسمی هیچ ترس ازبی ابرویی ندارد تازمانش برسد اون موقع اگر غیرت داشته باشد خودکشی میکند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه