|

عکس بچگی همایون شجریان دست سحر دولتشاهی

همایون شجریان متولد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ است سحر دولتشاهی با انتشار عکس بچگی همایون تولد او را تبریک گفت.

لینک کوتاه کپی شد

همایون شجریان خواننده و نوازنده موسیقی سنتی متولد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ است وی فرزند استاد آواز ایران زنده محمدرضا شجریان می باشد. سحر دولتشاهی با انتشار عکس بچگی همایون تولد او را تبریک گفت.

حواشی همایون شجریان و سحر دولتشاهی

در سال‌های اخیر ماجرای ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان حسابی سروصدا کرده است. این ماجرا به سال ۹۶ برمی‌گردد، که این دو در کاری مشترک به نام (کنسرت نمایش سی) با یکدیگر همکاری داشتند. در این نمایش سحر دولتشاهی به ایفای نقش پرداخت و همایون نیز خوانندگی آن را بر عهده داشت. این نمایش به مدت دو ماه در کاخ سعدآباد تهران برگزار می‌شد.

این شایعات با حضور سحر دولتشاهی در مراسم خاکسپاری استاد محمدرضا شجریان دوباره جان گرفته و بر سر زبان‌ها افتاده است. حضور سحر دولتشاهی در خودروی شخصی همایون شجریان، این گمانه‌زنی‌ها و شایعات را قوت بخشیده است.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که این دو نفر تاکنون هیچ مصاحبه‌ای در این خصوص نداشته و متنی را مبنی بر کذب یا واقعیت این ماجرا منتشر نکرده‌اند. نکته دیگر که این حواشی را دامن زده، خبر‌های ضدونقیض جدایی و طلاق گیتا خوانساری همسر همایون شجریان است که صحت‌ و سقم این خبر هم مشخص نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه