|

زنِ سپهر حیدری رژیمو هوتوتو کرد و با خوشمزه جات خیلی گرونش خودشو پُکوند؛ کشتی هَپیشو!

aram jouyandeh shayanews

سپهر حیدری بازیکن پیشکسوت ایرانی می باشد که همسری حاشیه دار دارد و اینبار خانم خانما با خوشمزه جات به شدت گرونشون مورد تو.جه قرار گرفتن.

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- شاید فکر کنید این فقط بازیگرا و خواننده ها و خلاصه اینکه سلبریتی های این مدلی هستند که تو چشمن و شهرتشون جوریه که میتونن به هر روشی که میخوان دیده بشه؛ اما بهتره بدونید که سخت در اشتباهید چرا که دیگه این روزا با وجود اینستاگرام، شهرت شخص نمیشناسه و هرررر کی دلش بخواد حتی اگه هیچکاره هم باشه میتونه دیده بشه و از بازیگره حتی بیشتررر هم طعم معروفیت رو بچشه. اما جدا از این ها قشری دیگر هم هست به نام فوتبالیست که دیگه همه جای دنیا داره میترکونه. از رونالدو و زنش گرفته تا بازیکنای کشور خودمون که یکی پس از دیگری شکوفا میشن. سپهر حیدری یکی از اونهاست که چند سالی میشه اومده تو این راه و رونده چرا که خب چند سالیه ازدواج کرده و آرام جوینده رو گام به گامه سپهر حیدری می شناسیم چرا که خانوم خانوما همراه با سپهر حیدری در تازوندن هستند و حتی گاهی جلو هم میزنن!

5ee8097d592a3

لاکچری بازی های آرام جوینده پس از ورشستگی عجیبش! 

آرام جوینده و سپی خان در اوایل ازدواجشون تو ایران زندگی کردند و حتی خانوم خانوما اون بالا مالاهای تهران سالن زیبایی داشت و از بازیگرانی همچون بهنوش بختیاری دعوت برای حضور میکرد تا سالنش دیده بشه، اما چیزی نگذشت که ماجرای کرونا اومد وسط و خب اون تایمم که خیلی از آرایشگاه ها رستورانا و سینما و .... خلاصه خیلی از مشاغل خوردن به درای بسته و نبود مشتری! 

آرام جوینده نیز اینچنین شد و سالنش با یه ورشکستگی عجیبی روبرو شد. به همین سبب این زوج زار و زندگی رو جمع کردن و رفتن دبی برای زندگی. در ابتدای رفتنشون هم با عکس و ویدیوهای مختلف و لاکچری که به اشتراک میذاشتن حسابی به چشم اومدن و جنجالی شدن، اما چیزی نگذشت که این موارد هم برای خودشون خسته کنند شد و هم برای مخاطب تکراری! 

sepehr-heidari-aban96-1

وقتی همسر سپهر حیدری واسه تبلیغ رژیمو میذاره کنار و هیکلو خراب میکنه!

اما بیایم به تایم حالا و لایف استایل الانه این زوج که در دبی کارای زیادی کردن و پیشرفت خوبی داشتن. البته که سپهر خان در حوزه بیزینس و مدرسه فوتبال فعال هستند و آرام بانو هم حول و حوش کارای خوشگلاسیون و بعد هم یه حرکت سکرتی که هنوز ازش رونمایی نکرده.

اما در این بین آرام جوینده تبلیغات بسیاری هم داره و برای هر معرفی جوری تعریف و تمجید میکنه که واقعا کاربر رو ترغیب میکنه به اون موضوع! در ادامه معرفی یک رستوران و غذاهاش رو داریم در حالی که خانوم خانوما حسابی رژیمو گذاشته کنار.

پسر جذاب سپهر حیدری که جلب توجه زیادی کرده!

قبلنا بلاگری و بالا بردن پیج بیشتر با نشون دادن موارد نه چندان متعارف صورت میگرفت. یعنی مثلا خانوم میومد و با تصاویر خودش جلب توجه میکرد اما حالا می بینیم که بچهای کوچیک توسط مادر پدرشو.ن دیده میشن و این موضوع دختر و پسرم نداره، تنها کافیه کمی زیبا و یا خوش سر و زبون باشید. دیگه بچه های چهره های معروف که جای خود دارند! سپهر و آرام نیز به همین روال هستند و از دو تا پسر خوشمزشون مواردی رو منتشر میکنن که خیلی مورد توجه قرار نمیگیره.

و اما زایمان جنجالی همسر سپهر حیدری

از دیگر حواشی که وجود داره، ظاهر جالب همسر سپهر حیدری فوتبالیست در بیمارستان به هنگام به دنیا آوردن فرزند دومش سوژه کاربران شد. سپهر حیدری با انتشار این تصویر خبر از تولد فرزند دومش آروکو داد و نوشت: پسرم آروکو خوش اومدی به این دنیا، خداروشکر بخاطر داشتنتون دیاکو و آروکو عزیزم

Untitled+(1) (2)

اما ظاهر بسیار آراسته و جذاب همسر سپهر حیدری در بیمارستان اون هم بعد از زایمان مورد توجه کاربران قرار گرفت و خانوم های ایرانی درباره آشفته بودن ظاهر خود در روز زایمان صحبت کردند که چجوری همسر سپهر حیدری تونسته ظاهر خودش رو آراسته نگهداره!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی