|

رانندگی "زنِ مهدی قایدی" با رفیقش تو ماشین لاکچری؛ مامانش چه سنگین بار پرسپولیس کرد!

Mehdi Ghayedi shayanews

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی عاشق زندگیه لوکس و لاکچری هست و برای نشون دادن این زندگی به دیگران توی اینستاگرامش حسابی تلاش میکنه.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- دنیای ورزشکارها چه توی ایران چه توی خارج خیلی عجیب و پرحاشیه هستش، خصوصا اگر فوتبالیست باشن که دیگه کامل زیر ذره بین هستن، چون در جریانید که فوتبالیست ها حسابی پول پارو میکنن و برای همه سبک زندگی این دونده های میدون جالبه! بعضی از فوتبالیست های مرد هستن که با ازدواجشون، زنشون از خودشون معروف تر میشه، انگار مردم دنبال این هستن که ببینن خانوم چی داشته که دل آقا رو برده! حالا یکی از این فوتبالیست ها مهدی قائدی هست که خبر ازدواجش توی اواخر دهه ی نود، حسابی کولاک کرد و همه ی توجه ها رو به سمت این بازیکن جلب کرد، درسته که مهدی قائدی به خاطره بازی خوب و قابلیت هاش همیشه روش توجه بوده ولی دنبال کردن زندگی شخصی افراد مشهور همیشه جذابیت های خودش رو داره، حالا عروس خانوم قصه کی بود؟ خانوم ستاره معصومی که بین کاربرهای مجازی اول به عمل های فوق العاده زیاد زیبایی معروف هست و بعد به زن مهدی قائدی بودن!

اما موضوعی که ازدواج آقا مهدی رو با ستاره معصومی خیلی جالب میکرد، ازدواج مهدی توی سن کم یعنی 21 سالگی بود و نکته ی بعدی هفت سال بزرگتر بودن ستاره از مهدی بود! یعنی اصلا شوکی بود این موضوع و به نظر خیلی ها حتی از عکس ها هم مشخص هست که مهدی خیلی از ستاره کم سن و سال تره! خلاصه ازدواج سر گرفت و ستاره خانوم تبدیل شد به یه بلاگر خفن توی اینستاگرام که با دک و پزی که راه انداخته حسابی پول پارو میکنه و توی لاکچری بودن زبونزد همه هست و این به خاطر پست های خفن و اعیونی که میذاره هستش که قشنگ دل آدم رو آب میکنه! این زوج یه مدت توی دبی بودن و دیگه آخره لوکس بودن رو نشون دادن ولی مدتیه که برگشتن ایران و بعضی ها فک میکردن که تب و تاب باکلاس بودنشون خوابیده ولی خیر! اینا عاشق مجلل بودن هستن. حالا ستاره معصومی یه پست از خودش گذاشته توی ماشین مدل بالاش که توجه ها رو باز هم جلب کرده!

mas0mi1088

مهدی8

کاریزمایه ستاره معصومی در هر حالت

شاید از نظر خیلی ها ستاره یه عملی باشه ولی نباید از حق گذشت که شدیدا جذاب هست و اگر بخواد میتونه توی هر فضایی مثل ستاره بدرخشه، حالا مهم نیست وسط دبی و ساحل های لوکسش باشه یا توی ایران و داخل ماشینش باشه! ستاره ثابت کرده که میتونه حسابی توی عرصه ی بلاگری سرامد باشه، اما ستاره مثل خیلی از بلاگرای دیگه از ظرف قرمه سبزی و تمیز کردن خونه پست نمیذاره! ستاره از سفرها، رستوران گردی ها، عکس های کاپلی با شوهرش  و لوکیشن های نابی که میره عکس میذاره که بعضی وقتا کاربرها اون رو به خاطر این سبکی داره یه آدم فخرفروش خطاب میکنن، ولی خب از قدیم گفتن دارندگی و برازندگی! 

مهدی+قائدی8

از اینا که بگذریم ستاره عاشق استوری های ماشینی هست با ماشینه خفن و سانروف دارش، حالا جدیدا هم یه استوری گذاشته که توی ماشینه و کناره دوستش داره با آهنگی که پلی کرده همخونی میکنه که توجه خیلی ها رو به پوشش و قیافش جلب کرده؛ خانوم که دیگه توی دبی نیست و مجبوره ایرانی برخورد کنه به همین دلیل توی این استوری یه تیکه پارچه گذاشته سرش که ما هم آرع! اینم بگیم که ستاره با لبخند های جذابی که داره توی این استوری حسابی دلبری میکنه ولی نکته ای که خیلی ها توی مجازی راجبش حرف زدن اینه که به نظرشون ستاره جان یه ذره زیادی توی میزان ژل لب و چونش زیاده روی کرده که دیگه خیلی اون رو مصنوعی نشون میده انقد که میشه با تیزی چونش هندونه رو قاچ کرد!

Untitled+(5)

ستاره ای بدرخشید و مهدی رو از راه به در کرد

خیلی ها معتقد بودن که ستاره و مهدی نباید ازدواج میکردن چون مهدی هنوز سنش کم هست و امکان داره که این ازدواج توی آینده ی حرفه ایش تاثیر بذاره! که خب بالاخره زندگی متاهلیه و داستان های خودش، اما ستاره واقعا توی روند کار مهدی تاثیر گذاشت؛ ستاره که کلا لاکچری پسنده، عاشق زندگی توی دبی بوده و هست و چه جایی لوکس تر از دبی، پس به نظر خیلی ها اون بود که مهدی رو متقاعد کرد که بره سمت تیم های عربی که در نهایت هم این دو عزیز دبی نشین شدن، ولی خیلی ناراحتی ها و انتقادها به خاطر رها کردن استقلال و پیوستن به یه تیم عربی متوجه قائدی شد ولی همسرش که حالش خوب باشه این چیزا برای مهدی مهم نیست!

مهدی+قایدی (1)

که میشه گفت حسابی هم کوک بود حال ستاره جان چون خیلی انتحاری شروع کرد اینستا رو به رگبار بستن با پست هاش از جاهایی که میرفتن، تفریحات گولاخشون و غذاها و خوراکی های گرونی که میخوردن! توی این بین حجاب ستاره خانوم هم بگی نگی شل بود و دیگه زیادی احساس راحتی میکرد! خلاصه که ستاره جان اینستا رو با عکس های مکرر و زیادش از برج خلیفه مورد عنایت قرار داده بود ولی خب مهدی دوباره پا در صراط مستقیم گذاشت و این زوج برگشتن به وطن و الان هم ستاره خانوم شاید از این موضوع چندان رضایت نداشته باشه ولی همچنان توی ژست ها و اداهای اینستایی یکه تاز میدان هست.

مهدی+قایدی

طعنه عجیب مادر مهدی قائدی به قهرمانی پرسپولیس

پس از قهرمانی تیم پرسپولیس در پایان این فصل از لیگ برتر فوتبال ایران واکنش ها به این موضوع همچنان ادامه دارد. البته برخی واکنش ها از سوی رقبای سرخ پوشان پایتخت سمت و سویی متفاوت و عجیب به خودش گرفته است.

چرا که گروهی از طرفداران استقلال و سپاهان تیم های محبوب شان را بیش از پرسپولیس شایستگی قهرمانی دانسته اند.با این وجود ساعاتی پیش مادر مهدی قائدی با انتشار یک استوری متفاوت در صفحه شخصی اش به تمجید و تحسین از عملکرد پسرش پرداخته است.

اما نکته جالب این یادداشت طعنه جنجال برانگیزی است که مادر ستاره بوشهری استقلال به قهرمانی تیم پرسپولیس زده است.

او در این پیام ضمن قهرمان خواندن پسرش خطاب به او نوشته است: قهرمان واقعی تو هستی وگرنه این قهرمانی ها معنی نداره عزیزم.

ghaedi10

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی