|

"لاله مرزبان" تو تیپش عهد بوقش ایرانو با اروپا ترکیب زد؛ کیف و کمربند خانوم ست قناریه!

laleh marzban shayanews

لاله مرزبان بازیگر نقش نازگل می باشد که در ابتدا چهره ای ساده بود اما حالا با تیپ و استایل هایی که از خود نشون میده کاربرانش رو متعجب ساخته.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- لاله مرزبان از بازیگرای مشهور و جذابیه که این روزا می بینیم در فیلم و سریالی ایفای نقش نداره اما خب اگه بخوایم واقعیت رو در نظر بگیریم خانوم خانوما تا به حال در فیلم و سریال های خوبی بازی داشته و تونسته تا به اینجای کار خود سابقه جذابی رو در کارنامش ثبت کنه. لاله مرزبان یه دختر دهه هفتادیه که هنوز ازدواج نکرده و مجرده اما با این حال که حواشی مثل شوهر و بچه نداره، خودش تک نفره یه ارتشه و به راحتی جنجال به پا میکنه در حدی که خانوم خانوما یهو از نازگلِ ستایش تبدیل شد به لاله مرزبان سینمای ایران.

لاله بانو این مدلیه که تو اینستاگرام عکس و ویدیوهای بسیاری از خود منتشر میکنه که البته فعالیت زیاد خانوم بازیگر قسمتی از نکته می باشد و قسمت دیگر مربوط میشه به اینکه لاله مرزبان گاهی به شدت نامتعارف دیده میشه! اما از اینها که بگذریم و برسیم به استایل های مراسمیه لاله بانو باید بگیم که ایشون برخلاف اونچه که من و شما فکر می کردیم، به شدت خاص پوش هستند! مثلا مدتی پیش بود که لاله مرزبان برای اکران حضور پیدا کرد و با لباسی که به مانند تیپای دهه شصت بود حاضر شد اما جالبه موضوع اینجا بود که خانوم بازیگر با یه ترفندای امروزی ظاهرش رو اروپایی طور کرد.

unknown_268212508_986537488874426_6109536380191121820_n

لاله-مرزبان

لاله مرزبان تو ظاهر عجیب نیست ولی استایلش عجیبه!!!

همونطور که در تصاویر بالایی هم دیدین لاله مرزبان خیلی اهل آرایش و یا استفاده از آیتمای عجیب نیست و فقط سعی داره تا خاص باشه! مثلا خانوم بهاره رهنما این مدلیه که کلا علاقمنده تا از فضا اومده دیده بشه و با هممممه تو جمع فرق کنه، ولی لاله مرزبان اینچنین نیست و یه ترکیبی جذاب رو میکنه. 

unknown_178882416_3868989059889343_7144606848104514801_n

حالا چرا میگیم لاله مرزبان چندان اهل میکاپ نیست، چون خانوم بازیگر در اینستاگرام از فعالانی هستند که مثل بنننز عکس از خودشون به خصوص چهره منتشر می کنند اما در کمتر عکسی دیده میشه که لاله بانو فیس نچرالشون رو برده باشن زیر ملات آرایش!!

مثلا در ادامه تصاویری از وی مشاهده می کنید که نمونه ای بارز از گفته ها هستند. لاله مرزبان زیبایی رو به مانند خیلی از بازیگران مثل نیوشا ضیغمی نمی بینه و ترجیحش بر اینه که طبیعی طور دیده بشه تا یک عروسک پر از پروتز و پف! لاله مرزبان اینطور که نشون میده عمل زیبایی هم نداشته و اعتماد به نفس خوبی داره و این دقیقا چیزیه که این روزا خیلی کم میون بازیگرای زن دیده میشه.

unknown_206742934_137604821776291_661013723096997268_n

کارنامه کاری لاله مرزبان که کسی فکرشم نمیکنه

خب حالا از تیپ و ظاهر خانوم بازیگر که دربیایم باید بگیم لاله مرزبان البته که قبل از ستایش در فیلمی به نام "مهمان خانه ماه نو" نیز ایفای نقش کرده بود که همراه با علی شادمان پارتنر بودند. سریال دیگری که لاله مرزبان با ان مشهور شد آنام می باشد که این سریال نیز هواداران بسیاری داشت.

لاله مرزبان همبازی با هدیه تهرانی نیز بوده است و کارنامه کاری نسبتا خوبی تا به حال داشته.

بیوگرافی لاله مرزبان

لاله مرزبان متولد 29 دی 1372 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری می باشد مینیک صورت و قد لاله ویژگیهای خاصی برای وی ساخته است یک خواهر بنام سها دارد، لاله از نوجوانی وارد بازیگری شده است

از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس به صورت حرفه‌ای به تئاتر مشغول بوده است بعد از تحصیلات دانشگاهی دوره های آزاد بازیگری دانشگاه تهران را گذرانده است.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی