|

شیک بودن تموم عیار "ویدا جوان" با این استایل؛ با لفظ پژژژی یهو همه شناختنش!

vida javan shayanews

ویدا جوان بازیگر جوان ایرانیه که خوب بلده چطور باید خاص دیده بشه و همین شد که خانم بازیگر رو با ظاهری متفاوت دیدیم!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ویدا جوان بازیگر جوان و جذاب ایرانیه که این روزا تو فیلم و سریالی دیده نمیشه اما اونقدری کارنامه کاری درست حسابی برای خودش ساخته که میشه گفت حتی برخی اهالی سینما هم شاید به پاش نرسن. حالا چرا؟ چون قطعا وقتی یه بازیگر میتونه تو بُعد های مختلفی مثل طنز و اجتماعی ، مظلوم و خشن دیده بشه پس شایستگی این رو داره که هنرمندی جذاب خطاب بشه. ویدا جوان دقیقا همین موارد گفته شده هستش و در عوض هستند چهره هایی مثل نیوشا ضیغمی که کلا یکنواخت بازی میکنن و چندان تو فاز و نول کاراکترای متفاوت نیستن! ویدا جوان ابتدا با بازی در سریال "زمانه" بود که دیده شد اما بعد تر سریال "پژمان" بود که خانوم بازیگر رو حسابی بولد کرد و رو به پیشرفت برد.

ویدا جوان از چهره های بسیار خوش فیسیه که خوبم بلده چطور زیباتر بشه. ویدا بانو تا به حال در مراسمات مختلفی دیده شده که خب هر بار لباس هایی متفاوت داشته اما خب شبیه به هم! ویدا جوان به ماند مثلا بانو بهاره رهنما نیست که اجق وجق پوش باشه اما خب خاص پوشیه خوبی داره و اصلا علاقه ای به ساده دیده شدن نداره. مثلا در ادامه نمونه ای از استایل خانوم بازیگر رو مشاهده می کنید که جالب بود.

ویدا-جوان

ویدا-جوان (1)

ویدا جوان به دنبال حاشیه نیست ولی حاشیه روش کراش داره!

خب برخی از بازیگران هستند همانند بهاره رهنما که اصولا به دنبال شر میگردن و کلا اگه حاشیه ای نسازن انگاری روزشون شب نمیشه. این گونه افراد معمولا از هرررر راه و روندی هم استفاده می کنند که خب میدونیم دیگه بهاره خانوم چیکارا کرده و داره انجام میده، همچنان! برخی هم هستند همانند ویداجوان که اصولا دنبال دردسر نمیگردن و خب عجیبه ویدا جوان با همین شهرت و با همین فیس به راحتی میتونه تبلیغات بگیره و پیج اینستاگرامی شرو بکشه بالا ولی انگاری قصد این کارا رو نداره و بالا رفتن از این راه و روندو نمیپسنده!

ویدا جوان حتی در حال حاضر پیج درست حسابیم نداره و اینطور که معلومه خانوم بازیگر یا از شهرت خسته شده و دوری کرده و یا اصلا علاقه ای به این حوالی نداره چرا که ویدا بانو یه دختر دهه شصتیه که خب سن و سالش میطلبه شاد و شنگول و البته به دنبال درآمد بیشتر و دیده شدن باشه اما این چنین نیست!

ویدا+جوان

ویدا جوان و ژست هایی که هر کسی بلدش نیست!

میدونید که کلا ژست گرفتن یه چیزیه که شاید هر کسی بلد نباشه. اما بیشتر بازیگران و چهره های مشهور از اونجایی که خب مجبورن عکس های زیادی از خودشون جهت رقابت و نشون دادن خودشون و شهرت و دل هواداراشون منتشر کنند، به مرور فیگور گرفتن رو هم یاد میگیرن که البته این موضوع در مورد همه ام صدق نمیکنه! مثلا خانوم فریبا نادری همینجووووری یلخی عکس میگیره و میذاره و کلا چیزی به اسم ژست نمیدونه چیه!

اما از حق نگذریم ویدا جوان از دسته هنرمندانی هستش که بلده کاره تصاویر جینگول مستون و برخی هم با ابهت زیادی از خودش گرفته. ناگفته نمونه که بیشتر عکساشم با دوربین عکاسی حرفه ای گرفته میشه با کلی روتوش و صافکاری! اما یکی از جاذبه های ویدا جوان اینه که میتونه به خوبی ژست مثلا حواسم نیست بگیره!!

12224156_704047989729679_1298994755_n

کمی بیشتر با ویدا جوان

ویدا جوان زاده ۳۱ مرداد ۱۳۶۵ در تهراناست. وی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری طراح و ایده‌پرداز و دانش‌آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش‌های حمید سمندریان می‌باشد.

ویدا جوان با بازی در سریال زمانه محصول سال ۱۳۹۱ در نقش نگار به کارگردانی حسن فتحی به تلویزیون معرفی شد. از دیگر سریال‌های او می‌توان به ماه و پلنگ، مجموعه پژمان و زمانه و شمعدونی ،آسمان من و سارق روح و و زیر هم کف فیلم ملبورن روزهای آبی وآبادان یازده ۶۰ اشاره کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی