|

فرشته حسینی و ماجرای عکسی که این روزها قدغن است؛ رونمایی نوید از فامیل مدلینگش!

fereshte hosseini shayanews

فرشته حسینی همیشه و در هر کجا و با هررر حرکتی مورد توجه قرار گرفته، اما اینبار لحن ظریف خانوم بازیگر تو مصاحبه همرو محو خودش کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- فرشته حسینی از بازیگرای ایرانیه که البته اصالتی افغانستانی داره و همیشه که نباید یکنواخت بود و گاهی از یه کسایی یه کارایی می بینیم که اصلا میمونیم مگه میشه؟ مگه داریم؟ در رابطه با فرشته حسینی بارها این موضوع پیش اومده چرا که فرشته حسینی به همون دلیل اصالتی که داره، به گمان خیلیا نباید حالا در این جایگاه میبود اما خب با تلاش و اونچه که از درون داشت تونست موارد خیلی خوبی رو جذب خودش کنه.

یکی از اون موارد همسرش نوید محمدزاده می باشد که حالا می بینیم زندگی جذابی هم در کنار هم ساخته اند. علاوه بر این فرشته حسینی تونست تو سینما و بازیگری در ایران هم جایگاه بسیار خوبی رو کسب کنه که البته هر چی سابقه کاریه مربوط میشه به قبل ازدواجش و بعد از زیر سقف رفتنش با نوید محمدزاده یه جورایی که دیگه فقط با حاشیه سازی و در کنار نوید بودن شهرت یافت! در ادامه ابتدا ویدیویی از این بازیگر دهه هفتادی و جوانمون مشاهده می کنید که صدای ظریفش مورد توجه کاربران قرار گفت و برخی میگفتن چرا پس تو سریال شبکه خانگی "قورباغه" تن صداش این مدلی نبود.

وقتی فرشته حسینی متعادل نیست و صفر و صد داره!

فرشته حسینی از وقتی که زن نوید شد خب میدونید که تو محافل مختلفی حضور پیدا کرد و حتی حرکات جنجالی بسیاری هم همراه با آقای شوهر زدن که خب مورد توجه و البته تعجب قرار گرفتن. اما نکته اینجا بود که نوید محمدزاده با نردبان کسی دیده نشد و با تلاش خودش بود که کشیده شد بالا و حالا هم از بازیگران واقعا قهار و کاربلد ایرانمونه.

اما در رابطه با فرشته حسینی حرف زیاده. بسیاری بر این نظرند که خانوم بازیگر اصالتی افغانستانی داره و بازیگری خاصی هم نداره و بعد هم که با ازدواج با پسر مشهور ایرانی شهرت یافت، پس فرشته به خودیه خود و با تلاشش نبود که جایگاه حال حاضر رو دریافت کرد. به همین علت برای هر یک از پست های خانوم بازیگر کامنت های بسیاری دیده میشه که یا صفرو یا صد! یعنی یا برای فرشته حسینی آرزوی موفقیت دارند و دوستش دارند و یا با الفاظی نه چندان جالب ازش استقبال می کنند. در ادامه نمونه یا بارز از دو نظر رو مشاهده می کنید.

Untitled (5)

وقتی عکس فرشته حسینی ممنوع شده!

این روزها فیلم دسته دختران در حال اکران است و فرشته حسینی هم یکی از بازیگران این فیلم است و نکته جالب اینکه به گفته تهییه کننده این فیلم انتشار عکسی خاص از فرشته حسینی روی بیلبوردها و تبلیغات شهری دسته دختران ممنوع است!

محمدرضا منصوری تهیه کننده این فیلم گفت: چرا تاریخ نمی‌خوانید که ببینید در هفته اول جنگ در سال ۵۹ که حدود ۱/۵ سال از انقلاب اسلامی گذشته بود و ما هیچ خط کشی در جامعه نداشتیم چه زنانی رو به روی دشمن ایستادند! باید همه این زنان را با پوشش شبیه چادر نشان می‌دادیم؟! ما امروز عکس فرشته حسینی که انگشت اش را به نشانه پیروزی بالا برده نمی‌توانیم در سطح شهر نشان دهیم، چون می‌گویند ممنوع است...

1555544_874

نکته مثبت فرشته حسینی که باعث شد نوید محمدزاده شیفتش بشه!

البته که همه چیز انتقاد نیست و باید اشاره کرد و یادآور شد که فرشته حسینی مِن جمله بازیگرانی می باشد که همانند مثلا نفیسه روشن نیست تا به هر موضوعی از سوی کاربران واکنش تند داشته باشه. مثلا مدتی که طالبان به افغانستان هجوم برده بود فرشته بانو نگرانی زیادی داشت و خب پست و استوری هایی در ایت باب منتشر میکرد. اما برخی از کاربران که ظاهرا اینستاگرام رو محلی برای تخلیه خود میدونن، میومدن و الفاظ بسیار رکیکی به این چهره نسبت میدادند که خب هرچی هم که باشه فرشته حسینی نیز انسانه و با توجه به اینکه سن و سال زیادی هم نداره ناراحتی های زیادی براش ایجاد شده بود اما سکوت کرد.

تا جایی که تنها یک بار واکنشی نشون داد اونهم در حد اعتراض، نه توهین! که باید گفت چنین رفتاری در اینستاگرام نه تنها درست نیست و بلکه نژاد پرستانه نیز عنوان میشه.

Untitled

فرشته-حسینی-و-برادران-محمودی

دو حسینی در یک قاب جذاب!

فرشته حسینی چندی پیش تصویری از خودش در کنار یک حسینی جذاب منتشر کرد و خیلی ها اومدن گفتن که ایشون حتماً آبجی فرشته است. این حسینی جذاب فاطیما نام دارد و گویا تو کشور افغانستان مدلی محبوب هست و پیج اینستاگرامش هم کلی هوادار داره و بیش از 100 هزار دنبال کننده داره.

fereshtehosseini-1

بیوگرافی جالب فرشته حسینی

فرشته حسینی متولد 6 اردیبهشت 1376 در تهران ، تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد که کودکی با کارگری در یک خیاطی گذشت و از نه سالگی کنار کار تجربه بازیگری را هم بدست آورد و حالا در سینما می درخشد.

فرشته در تهران و در یک خانواده با پنج خواهر و یک برادر به دنیا آمد ، پدر و مادرش هر دو از مهاجرین کشور افغانستان هستند که حالا در ایران زندگی می کنند.

خواهر فرشته حسینی خواهر فرشته حسینی

کارگری از کودکی

در زمان کودکی برای تامین هزینه های مدرسه خود مجبور بودم تا دیر وقت در یک کارگاه خیاطی کار کنم تا کمک خرج خانواده هم برای تامین معاش باشم.

روزهای سختی بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم ، روزهای که از خستگی زیادی روی چرخ خیاطی خواب می رفتم.

فرشته+حسینی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی