|

چهره ای نو از "نیکی کریمی" با چشای سنگ مرواریدیش؛ با زنِ علی دایی ست سفید زد نابی!

niki karimi shayanews

نیکی کریمی از بازیگرای چشم رنگیه سینماست که حالا می بینیم تبدیل به ستاره ای در میون اهالی سینما شده و با فیس نچرالش مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نیکی کریمی بازیگر محبوب و قدیمی می باشد که این روزا در فیلم و سریالی ایفای نقش نداره اما خب تازگیا یه حرکت جدید زده که کلییی کارش طرفدار پیدا کرده. قطعا بازیگری یه هنره و کارگدان و نویسنده شدن هم یک هنر! اما وقتی بازیگرانی به مانند نیکی کریمی همه این هنرارو با هم دارن یعنی فرای اونچه که بقیه هستند حرکت کردن و تواناییش رو هم قطعا داشتن. حالا مثال بارز این موضوع چیه؟ سال گذشته بود که فیلم "آتابای" به کارگردانی نیکی کریمی رفت واسه اکران و کلی خاطرخواه پیدا کرد. نیکی کریمی که خود در پشت صحنه حضور داشت، با این پروژه نشون داد اتفاقا در ساخت فیلم تبحری حتی بیشتر از بازیگری دارد!

اما از این ها که بگذریم میدونید که نیکی کریمی از چشم رنگیای سینماست. شاید شما هم جمله شم رنگی ها ستاره میشوند به گوشتون خورده باشه و قطع به یقین هم میدونید چشم رنگیایی مثل نیکی بانو یا الناز شاکردوست و پارسا پیروزفر تا به چه اندازه نسبت به بقیه جلو هستند. در ادامه یه عکس ناب و زیبا از چشم رنگیه دهه پنجاهیه سینمامون می بینید که سادگی از فیسش میباره اما خب زیبایی هم در چهرش سِیلی خروشان راه انداخته!

نیکی+کریمی

نیکی کریمی و نقش هایی که ذره ای چالش نداشتن! آیسِ آیس!

خب تا به اینجا از نکات مثبت نیکی کریمی گفتیم، نیکی کریمی اماااا انتقاداتی رو هم پشت سر داره! مثلا چی؟ یکی از اونها سبک بازی خانوم خانوماست که معلوما تو یه روال راه میره و چالشی تو کاراکتر ایجاد نمیکنه. بخوایم بهتر توضیح بدیم باید بگیم مثلا پژمان جمشیدی رو دیدین که هم طنز بازی میکنه و هم جدی! هم مثبت دیده میشه و هم منفی. خب این به نوعی توانایی بازیگره که در ظواهر و حتی باطن های مختلف میتونه به خوبی دیده بشه و به تصویر بکشه. اما نیکی بانو تقریبا تو بیشتر نقشاش یه مدله و چندان جنب و جوش خاص و بالایی نداره!

Untitled+(2)

استایل هایی از نیکی کریمی که فقط مختص خودشه 

از دیگر نکات عجیبی که نیکی کریمی داره که البته تنها مختص ایشون نیست و ترانه علیدوستی هم بویی از این روند برده، اینه که دو چهره نام برده سینما استایل و لباس خاصی برای خود ندارند و بیشتر هم برای مراسمات سینمایی داخلی و خارجی بدتیپ ظاهر میشن! خب چرا؟

مثلا در ادامه نمونه ای از استایل نیکی کریمی رو مشاهده می کنید که مربوط به اکران فیلم آتابای می باشد و خانوم خانومای جذاب سینمامون با لباسی کت مانند که همچون پتوی چهل تیکه بود دیده شد. البته که این نظر کاربرانی بود که تصاویر نیکی کریمی رو دیدن!

Untitled

فیس نچرال نیکی کریمی مایه نشاط و خاص بودنشه

همونطور که در ابتدای متن هم اشاره شد نیکی کریمی چهره ای نچرال داره. از طرفی هم نیکی بانو وقتی خودش دست به کارای زیبایی و تغییرات نمیزنه قطعا باهاشون مشکلم داره. البته که پیشرفت علم برای همین روزهاست تا نواقص و یا مواردی که باعث پایین اومدن اعتماد به نفیس میشن برطرف گردد اما هر چیزی حد و مرزی داره و خب شما هم بهتر میدونید که در ایران عمل زیبایی و لوازم آرایش چقدر استفاده میشه.

نیکی کریمی نیز در این مورد و برای خانوم های پروتزی سینما نظری جالب داد که واقعیت هستند!

نیکی کریمی پیشتر گفته بود: در گذشته زیاد سینما رفتم و فیلم دیدم و چیزی که خیلی توجهم را جلب کرد. متاسفانه بازار داغ لب‌ها و چانه‌ها و گونه‌های تزریق شده و کاشته شده و خلاصه انواع و اقسام عمل‌ها و تزریق‌ها برای رسیدن به زیبایی و کمال مطلوب بود.

unknown_262756446_119951357166131_4941472456279932039_n

بیوگرافی نیکی کریمی

نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. وی بازیگر، کارگردان و مترجم است.
و یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان سینما پس از انقلاب ایران است که در فیلم‌های مهمی نقش آفرینی کرده و با کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های گوناگون بین‌المللی، از موفق‌ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز جهانی نیز به‌شمار می‌رود.
 
وی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد. نخستین حضور جدی او در فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی در سال 1369 است. او و ابوالفضل پورعرب را اولین ستارگان سینمای ایران پس از انقلاب می دانند.

نیکی+کریمی+

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی