|

تولد شاخدار پردیس احمدیه که ازش خیلی بعید بود؛ بعد پوست شیر تیپیکالش چه خفنه!

pardis ahmadiyeh shayanews

پردیس احمدیه بازیگر مشهور و جذاب ایرانیه که بعد از پوست شیر حالا شهرت بیشتری داره و تصاویری نابی از خود منتشر میکنه.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پردیس احمدیه رو قطعا می شناسید چرا که حتی اگه تا پیش از این چند ماه اخیر نمیدونستید بازیگری به نام پردیس احمدیه کیه و کدوم بازیگر میشه، با سر و صدای زیادی که سریال شبکه خانگی "پوست شیر" داشت قطع به یقین با این چهره آشنا شده اید. چرا که کلی این سریال حول محور کاراکتری به نام ساحل میگشت که با بازی پردیس احمدیه انجام میشد. پردیس بانو البته که از اون نقشا داشت که اصل کاری هستنا ولی خب نقش اصلی نیستن که تو کل کار حضور داشته باشن!

بگذریم از پوست شیری که سه فصل بود و دو فصلش رو از هیجان و جذابیت ترکوند اما در فصل آخر هر بار یخ و یخ تر شد! پردیس احمدیه یه دختر خوش چهره و با استعداده که نه چهره ای برای کاراکتر های طنز داره و نه سابقه کاری! که خب اینها همه نشون میده پردیس احمدیه اومده که نقشای اجتماعی و سنگین رو درو کنه و به تصویر بکشه. پردیس احمدیه حتی در سبک چینش و نوع عکس های اینستاگرامیش هم این چنین است و در حالی که کلا خانوم بازیگر رو با سیس عقاب می بینید، کپشن هایی تو این حوالی می نویسد. مثلا در ادامه مشاهده می کنید تولد سی سالگی پردیس احمدیه رو در حالی که یه کپشن طولانی نوشته و درست به مانند اونچه که ازش گفته شد صحبت کرده!

ناگفته نمونه بسیاری از کاربران به این موضوع اشاره کردند که به پردیس احمدیه اصلا این سن و سال نمیاد که نمیاد!

unknown_291433355_455199406432829_201881442672989918_n

پردیس احمدیه دخترک لاک قرمز که حالا جذابی شد واسه خودش!

پردیس احمدیه چندان طرف تلویزیون نیومده تا به حال، اما خانوم بازیگر رو به شدت در فیلم های سینمایی و بر روی پرده نقره ای زیاد دیدیم. پردیس بانو با بازی در فیلم "لاک قرمز" بود ک دیده و شناخته شد. پردیس احمدیه در این کار اونقدری خوب بازی کرد که نظر کاربر رو.ی به خود جلب کرد که یه دختر بچه چقدر خوب میتونه بازیگر باشه اما بعد از کمی گذشت زمان مشخص شد که این چهره نه تنها دختر بچه نیست، بلکه سن و سالی قابل توجه داره!

Untitled

ملاک های عجیب خانومای بازیگر! پردیس احمدیه اما متفاوت

شاید در ظاهر پردیس احمدیه یه دختر خیلی معصوم و مظلوم به نظر بیاد، ولی در واقعیت اصلا اینطور نیس. پردیس خانوم از دخترای خیلی جسور و البته مغروره که هیچ حد و حصری نمیتونین واسه غرورش تعیین کنین. این بازیگر تو عکساش هم بسیار سعی داره این موضوع رو به رخ بقیه بکشه و از هر لحاظ چه تیپ و استایل، چه اخلاقیاتش رو بکوبونه تو صورت کاربرا!

اگه بخوایم یه مثال در این باره بزنیم باید گفت چند وقت پیش که برای برنامه دورهمی دعوت شده بود، یه بخشی بود که آقای مدیری ازش پرسید چه ملاکهایی برای همسر آینده ات داری و خانوم هم نه گذاشت و نه برداشت، یهو شروع کرد به ردیف کردن انتظاراتش! بانو جان یه رویکردی داشته باش به خودت، آخه اینقد جسور هم دیگه حرف و حدیث دار میشه!

استایل های آسانسوری پردیس احمدیه که دیگه سوراخشون کرده!

پردیس احمدیه به مانند بسیاری از همکارانش تو اینستاگرام فعایلت زیاد داره چرا که اصلا یکی از موضوعات مهم تو شهرت و دیده شدن همین اینستاگرامه که به خصوص به بازیگرای جدید خیلی تو مشهوریت کمک کرده. هنرمندان در این مورد به چند دسته تقسیم میشن که خب برخی واقعا هنرمندانه رفتار میکنن و عکس و فیلم میذارن. پردیس احمدیه یکی از همین آرتیست ها محسوب میشه که صفحش رو یِلخی نمیبرعه جلو و با تصاویر جذاب و فیگور های هنری و ظواهر فکر شده دیده میشه.

البته که خانوم بازیگر استایل و تصاویر یهویی و راخت هم زیاد میذاره و اینجوری نیست که کلا دربند خوووشتیپی باشه. مثلا در ادامه تصویری از وی مشاهده می کنید که ساده و راحته و پردیس احمدیه رو طبق معمول تو آینه آسانسور نشون میده. پردیس بانو به شدت علاقمند به آینه آسانسوره و در این استوری نیز دوباره که نه، هزار باره به سراغش رفت و ابراز وجودی جذاب در صفحش کرد.

pardisahmadiyeh_s+instagram+2023-3-18+story

کمی تا قسمتی بیشتر با پردیس احمدیه

پردیس احمدیه متولد 1371 در شهر تهرانه و اولین بار با نقش اندک در سریال "یادآوری" سال 92 در کنار مهران احمدی و وحید جلیلوند به ایفای نقش پرداخت و پس از اون با بازی در فیلم "لاک قرمز" وارد فضای حرفه ای سینما شد و تونست در اولین پروژه بازیگریش در نقش اول به خوبی بدرخشه و پس از اون در فیلمای مختلفی مثل "خانه دختر" با بازیگران محبوب و حرفه ای مثل حامد بهداد بازی کرد.

جالبه بدونین که پردیس خانوم تو دانشگاه درس موسیقی خونده، اونم خیلی حرفه ای و اصلا فکرش رو نمیکرد بازیگر بشه. او در مصاحبه ای اعلام کرد که تو بازیگرا از کسی پیروی نمیکنه و دوست داره حتی تو نقشایی هم که بازی میکنه خودش باشه.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی