|

خوشمزه جات فاخری که زنِ سپهر حیدری باهاش دل همرو ذوبید!

aram jouyandeh shayanews

سپهر حیدری از بازیکنای سابق پرسپولیسه همسری داره جذاب که حالا این همسر جذاب با محتواهایی عجیب سعی بر جلب نظرات رو داره!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سپهر حیدری از بازیکنان سابق ایرانیه که در تیم قرمز ها یعنی پرسپولیس بازی میکرد. این بازیکنان جذاب که حالا تبدیل به پیشکسوتی جذاب تر شده، با استفاد از صفحه اینستاگرام خودشو خانومش و فعالیتی که در زمینه فوتبال به راه انداخته شهرتی عجیب دارد! حالا پرا عجیب؟ چون معمولا اسم سپهر حیدری در فضای مجازی در حواشی و حرف و حدیث های خوبی به کار نمیره و چرا اسم از همسرش آوردیم؟ چون آرام بانو همسر سپهر حیدری سازنده این حواشی هستند که باعث شده تا هم همسرش بولد تر از پیش بشه و هم در موضوعاتی نامتعارف دیده بشه!

آرام جوینده دارنده پیجی بزرگ در اینستاگرام می باشد که البته این روزا پیج زدن و بال آوردنش یکی از آسون ترین روش ها میون بانوانی هستش که شوهرانی مشهور دارند چرا که آقای شوهرو خب همه میشناسن، خانوم خانما فقط کافیه کمی تا قسمتی نامتعارف بشه تا بتونه انفجاری فالوور جذب کنه که خب این دقیقا میشه همون حرکت آرام جوینده! آرام خانوم در این فضای نامرئی نزدیک به 900 هزار دنبال کننده داره که جالبه سال گذشته تنها 200 هزار تا بودن و این چهره با ترفند رسوندتش به این تعداد!

sepehr_heydari_465

چیشد که همسر سپهر حیدری پیجشو از حرومو شدن نجات داد!

حالا ترفند چی بود؟ قضیه از این قراره که آرام جوینده سال گذشته تنها 200 هزار دنبال کننده داشت و روند عکس گذاری تو پیجش رو یکنواخت کرده بود. این تصاویر معمولا خط قرمز های خاص خودشون رو داشتن و تنها چون مثلا لباسی جذب داشتن و یا چهره ای باربی طور برای خود ساختن، مورد توجه قرار میگرفتن!

گذشت و گذشت تا اینکه آرام جوینده دید نه اینجوری نمیشه و پیجش داره حروم میشه! بنابراین طی یک حرکت عجیب صفحش رو پرایوت کرد تا هر کی نتونه بیاد عکساشو ببینه و بره! از طرفی هم شروع کرد به انتشار تصاویر با لباس هایی نه چندان جالب و از اونجایی که عکساش توسط پیج ها پخش میشدن باعث شد تا فالوور ها کنجکاو بشن و در نهایت فالوش کنن!

اینجوریاست که خانوم خانوما حالا این تعداد فالوور رو داره و تبلیغات بسیاری قبلول میکنه.

unknown_275142753_140730115099657_3350586653871160242_n

وقتی آرام جوینده سوار ماشین فضاییش شده و تو راه حواشی همسرشم سوار میکنه!

اما این پایان داستان نبود و آرام جوینده در حالی که افتاد تو خط و ربطی جدید، تصاویری از خودش منتشر میکنه که شبیه به هم هستند! این عکس ها که پست میشن، همگی با لوکیشین و بک گراندی ساده می باشند که لباس خانوم خانوما نمای بیشتری پیدا کنه. از طرفی هم ژست های عجیبی که آرام جوینده از قدیم بلد بود و حالا غلیظ ترشون کرده باعث شد تا این چهره جلب توجهی عجیب تر داشته باشه و در آخر مسیرش سپهر حیدری رو هم به شهرتی بیشتر و البته ناجور برسونه!

unknown_252375198_122249670221499_4596216728438809292_n

خوشمزه جات آرام جوینده که رفت تو چشم فالوورا

آرام جوینده در این پیج علاوه بر این که خودشو به شدت می بینیم، تصاویر و ویدیوهایی از همسرش و دو تا پسر کوچولوشم به اشتراک میذاره. خانوم خانوما گرچه که میتونه دم به دقیقه از رستوران گردی و جاهایی که میرن تولید محتوا کنه اما خب این مدلی نیست و تنها گاهی یه ریز فخری میفروشه. در ادامه استوری وی را مشاهده می کنید در حالی که از خوشمزه جاتش عکس گرفته بود.

aramarera_s instagram 2023-4-25 story

اولین عکسی که آرام جوینده با همسرش منتشر کرد!

سپهر حیدری بعد از اینکه پیشکسوت شد زد تو کار مدارس فوتبال و حالا هم در ایران و هم در دبی پنج شعبه داره که خب در نهایت لایف استایل مرفهی رو بریا خانوادش ساخته از نوع لوووکسش. اما این زوج جهت نشون دادن عشق و علاقه خود گاهی تصاویری به اشتراک میذارن که هم مورد توجه قرار میگیره و هم تمسخر میشه و این یه موضوع عادیه تو فضای مجازی که مثبت و منفی هر دو هست!

آرام جوینده مثلا به تازگی در یک استوری اولین عکسی که همراه با سپهر حیدری گرفتن رو منتشر کرد که جالب بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی