|

وقتی الهام حمیدی با یه کامیون آرایش شد بدل دُخی هالیوودی؛ اِلی مزون بازِ و سانتی مانتال!

elham hamidi shayanews

الهام حمیدی بازیگر جذاب ایرانیه که بارها برای میکاپ مدل شده و اینبار هم خانوم بازیگر با تغییر چهره جالبش مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- الهام حمیدی همیشه از بازیگرای دوست داشتنی و مثبتی بوده که با بازی در فیلم و سریال های مختلف نشون داده میتونه در ابعاد مختلف دیده بشه هااا ولی خب دست آخر تو همه نقشاش باز میشه هون دختر خوبه داستان! الهام حمیدی چهره ای مثبت و جذاب داره که اصلا به همین دلیل میمیک چهرشم هستش که بیشتر کاراکترای اون مدلی بهش میان و بایدم گفت الحق هم خانوم بازیگر با وجود اینکه خودش قرتیه اما خوب بلده نقش چهره های مختلف خودش رو هم تصویر بکشه. الهام حمیدی مثلا در واقع ظاهرا به شدت آرایش کرده و سانتی مانتال داره اما همیشه در فیلم و سریال ها یا چادر بوده و یا همسر پیامبران که خب این میتونه یه موضوع باحال باشه که یک بازیگر به خوبی توانایی این و داره که در قالب دیگری دیده شه.

ابی-1

الهام خانوم حمیدی جذابیتی که واسه خانوم پول میاره!

الهام خانوم حمیدی برخلاف ظاهر ساده ای که ازش تو فیلم و سریال ها دیدم تو دنیای واقعی حتی فضای مجازی حسابی ژیگوله و علاقه زیادی هم داره به تریپ برداشتن با استایلای خاص و شیک و پیک! این جذابیت حسابی به خانوم بازیگر کمک کرده و یه منبع درآمد بسیار خوبی برای خانوم ایجاد کرده.

روال کار هم این شکلیه که الهام خانوم حمیدی  به صورت حضوری میره اون سالن یا مزون و یا کلینیک و به عنوان چهره ای مشهور و جذاب برای صاحبان اون کسب و کار تبلیغ می کنه.

وقتی الهام حمیدی آرایشگر داره پنجه طلا! 

اما گفتیم الهام حمیدی خیلی سانتی مانتاله که خب راستم گفتیم! چون خاوم خانوما یا پاشون تو سالن های آرایشی هستش و یا در تفریخات و خوشگذرونی و مزون بازی. البته که الهام حمیدی آرایشگاه و مطب پزشک و مزون رو به دلیل شغل دومی که انتخاب کرده میره و خانوم بایگر ده پنجاهیه ما چون مدلینگ هستند در این حوزه ها فعالیت زیادی دارند و خیلی زیاد دعوت میشن.

مثلا در ادامه مشاهده می کنید چهره ای جدید از الهام حمیدی با آرایشی بسیار تند و لعابدار در حالی که طبق معمول مدل خانوم مریم رهنما شده و شبک رنگ داری که داشته رو بر روی فیس الهام حمیدی پیاده کرده! الهام بانو حالا در این تصویر به گفته کاربران 18 ساله شده!!! 

الهام جمیدی

میکاپ فوق العاده الهام حمیدی که درخواست اجرای دوباره شد ناجورررر!

البته که این تغییر چهره دادنا تنها مختص الهام حمیدی نیست و با بولد شدن اینستاگرام بسیاری از بانوان بازیگر در سن و سال های مختلف حتی 65 ساله ها، نیز مدل شدند چرا که یک بازیگر به خوبی میتونه باعث شهرت اون سالن و میکاپ آرتیستش بشه دقیقا به مانند راه و روندی که مریم رهنما رفت و حالا کلی شهره شهر شده!!

الهام حمیدی یک بار در سال 76 طلاق گرفت که خیلی زود ازدواجش به جدایی ختم شد و یکبار هم بیست سال بعدش دوباره ازدواج کرد که حالا این زوج صاحب دو فرزند شیر به شیره هم هستند. الهام حمیدی برای ازدواجش و سالگرد ازدواجش نیز در سالن مریم رهنما میکاپ شد و اونقدری جذاب دراومد آرایشی که بسیاری از مخاطبین درخواست دباره انجام این کار رو داشتند و الهام خانومم دوباره عروس شدن ذقیقا با همون میکاپ!

1549276238_Y3uR2

نقشای مثبت و خاکستری الهام حمیدی که توپشو پر کرده

اما به این موضوع ابتدای متن اشاره کریدم که الهام حمیدی همیشه نقش هایی درست حسابی و مثبت دارد. خانوم بازیگر که کارنامه کاری پر باریای خود ساخته تا به حال در فیلم و سریال های بسیاری حضور داشته.

تنوع نقش‌های او در تلویزیون کم نیست و در این باره می‌توان به سریال «مسافری از هند» اشاره کرد که نقش دختری به نام پروانه را بازی می‌کرد که نامزدش در کشور هند به دختری دیگر دل می‌بندد.

این بازیگر در سریال «زیر تیغ» نقش یک دختر دلسوز را برای خانواده ایفا می‌کرد که زندگی‌اش بعد از اتفاقی که برای پدرش می‌افتد، دستخوش ماجراهایی می‌شود.

در سریال یوسف پیامبر نیز ایفاگر نقش آسنات، همسر مهربان یوسف بود. حمیدی در سریال «مختارنامه» نقش زن ایرانی کیان را بازی می‌کرد که مظلوم بود.

در «شوق پرواز» نقش همسر شهید بابایی را بازی کرد که مورد توجه صدیقه حکمت همسر شهید بابایی قرار گرفت. این هنرپیشه جوان در سریال‌های «آخرین دعوت»، «تبریز در مه»، «موج و صخره»، «راز پنهان»، «همه چیز آنجاست» و… نیز نقش‌های مختلفی را تجربه کرده است.

elhamhamidiiii_334420138_2325517334287532_171618295354754158_n

اما استایل عجیب الهام حمیدی که از خواننده آمریکایی کپی برداشت

اما برگردیم سراغ خود الهام حمیدی و سبک ظاهرش که خب باید بگیم الهام جمیدی یکی از بازیگرای به شدت عجیب پوش در این عرصه می باشد . شاید بگین تا به اینجای کار که هنوز استایل عحیبی دیده نشده که باید در پاسخ بگیم شاید بگیم پس بهتره در ادامه تصویری دیگر از الهام حمیدی ببینیم که طی یک کپی برداریه جالب و نه چندان زیبا از روی خواننده آمریکایی، جنل مونی انجام شده. البته که یک بازیگر و یا هنرمند اصلا ذاتا علاقمنده تا متفاوت دیده بشه و از اونجایی هم که بازیگران نصف استعداد و بازیشون مهمه  نصف دیگه ظاهر و استایلشون، خب در این راه تلاش هایی هم دارند. حتی در سطح جهان مراسماتی همچون مت گالا صورت مییگره که انواع و اقسام استایل های شاخدار رو درش می بینید اما خب با توجه به فرهنگ ما ایرانی ها چنین ظواهری غریب به نظر میاد.

Untitled+(3)

الهام حمیدی واسه آبجی رهنما چه سنگ تمومی گذاشت!

دیگه همه میدونن که الهام خانوم حمیدی واسه میکاپ عروسیش رفت پیش مریم رهنما آبجی بهاره و الحق و الانصاف خیلی هم خوب و زیبا شد و به مین خاطر الهام خانوم شد مشتری ثابت مریم باون و کلاً واسه هر جشن و مراسمی خودش رو تو سالن مریم خانوم خوشگل می کرد. 

ظاهراً رابطه الهام و مریم خانوم خیلی صمیمی هست و خانوم بازیگر حتی قبول کرده که به عنوان مدل آموزشی تو کارگاه میکاپ مریم بانو هم حضور پیدا کنه.

Untitled+(1)

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. وی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد را دارد. حمیدی خواهر بزرگتر دو برادرش نیز هست. خانم بازیگر آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

الهام حمیدی شوهری پولدار دارد که از خودش کوچکتر است. وی یکبار در سال 76 وقتی که بیست ساله بود ازدواج کرد اما خیلی زود منجر به طلاق شد، پس از ان در سال 97 برای بار دوم با اقای علیرضا صادقی ازدواج کرد.

الهام-حمیدی-1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی