|

فاز جینگول "سحر قریشی" حین دمبل زدن و بدنسازیش؛ خانوم چه مونالیزای ناجوری شد!

sahar ghoreyshi shayanews

سحر قریشی تو دبی انگار حسابی داره بهش خوش می گذره و خانوم بازیگر به همراه رفیقش کار و کاسبی راه انداختن و زندگی حسابی بر وفق مرادشونه!

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز- سحر قریشی چند ماهی میشود که رفته دبی و گویا قراره اونجا زندگی کنه و هیچ قصدی برای برگشتن به ایران و ادامه بازیگری نداره. سحر قریشی کار بازیگری رو از سال 1388 و با حضور در فیلم لج و لجبازی شروع کرد و در همون سال با سریال دلنوازان به شهرت رسید. دیده شدن سحر قریشی و از اون طرف چهره جذاب خانوم بازیگر باعث شد که خیلی زود مورد توجه اهالی سینما و تلویزیون قرار بگیره و تند و تند و پشت سرهم کار و نقش بهش پیشنهاد بشه.

در واقع سحر خانوم قریشی به قدری پرکار شد که تو 10-12 سال فعالیت تو سینما و تلویزیون تو بیشتر از 70 فیلم و سریال ایفای نقش کرد که آخرین حضورش هم تو فیلم بانک زده ها بود که توفیق چندانی نداشت و نه تو گیشه خوب بود و نه فیلم چشم گیری..... به هر حال هر چه بود سحر خانوم به واسطه این سال های پرکار تونست پول خوبی به دست بیاره و حالا تو دبی از لحاظ مالی خیلی با چالش خاصی مواجه نیست.

Untitled

سحر قریشی از لج لجبازی تا دلنوازان و بانک زده ها

اما سحر قریشی تو دبی چه کار می کنه؟

زندگی سح قریشی تو دبی با سی و اندی سال که در ایران بود و حتی چند ماهی که در ترکیه بود و نامزد امیر تتلو کاملاً متفاوت است. سحر در دبی گویا به همراه رفیق و دوست صمیمی خودش ملیکا خانوم یه شرکت راه انداختن و مشغول بیزینس هستند حالا اینکه شرکت شون چی هست و چه کار می کنه خیلی مشخص نیست و فقط هر روز سحر خانوم میاد تو پیج یوتیوبش پست میزاره که امروز با ملیکا رفتیم شرکت و چند ساعتی کارا رو راست و ریس کردیم و برگشتیم!

مثل همیشه با ملیکا کمى به کاراى شرکت رسیدگى کردیم و تو خونه یه تغییراتى دادیم کلى انرژى گل و گیاه وارد خونه شد و نقاشى پلنگ صورتى تموم شد.

سحر قریشی و ملیکا در دبی

سحر قریشی در باشگاه ورزشی تبدیل به مونالیزا شد!​

سحر قریشی تو دبی تایم زیادی از وقتش رو تو باشگاه می گذرونه و به قول خودش هر روزش رو با ورزش و جیم شروع می کنه. البته خانوم خانوما همین جور یلخی هم نمیره باشگاه و گویا یه مربی حرفه ای داره و حسابی رو اصول ورزش میکنه! برای این منظور زیر نظر یه مربی خیلی حرفه ای و کاردرست ایرانی به اسم آقا مجید قمری تمرین می کنه و دمبل میزنه.

مجید قمری یه بدنساز حرفه ای هست و حتماً تو مسابقات آماتوری مستر المپیا هم شرکت کرده بود و سال ها مربی امیر مقاره بود و به قول معروف با خیلی از سلبریتی ها دمبل زده.

majid

البته ورزش کردن و باشگاه رفتن سحر خانوم قریشی با کلی جنگولک بازی همراهه و خانوم بازیگر انگاری علاوه بر ورزش کردن و ساختن بدن تو باشگاه کلی خوش می گذرونه و صفا میکنه! مثلاً چند وقت پیش سحر قریشی یه ترکیبی سمی زد و با حرکات ژانگولر بازی سعی بر این داشت تا بولد بشه!

به تازگی هم سحر قریشی از خودش تو باشگاه و در حین ورزش کردن و دمبل زدن استوری منتشر کرد و خودش رو بر جای مونالیزا اینگنه صفحه اینستاگرام خودش رو بروز کرد.

وقتی سحر قریشی و میلکا جونش واسه پلنگ صورتی میخوان آستین بالا بزن!

سحر قریشی گویا علاوه بر بازیگری دستی هم بر بوم و قلم داشته و اون قدیم ها نقاشی می کرده. خانوم بازیگر این روزها که دبی تشریف دارن و سرشون خلوت تر از گذشته هست به همراه رفیقش دوباره شروع کردن به نقاشی کشیدن البته نه اون جوری که شما فکر می کنید!

خانوم به تازگی این عکس و تو صفحه یوتیوبش منتشر کرد و نوشت: درود عکسى که داریم میکشیم با ملیکا خودمون کلى خندیدیم پلنگ صورتى ورزشکار نبود ما ورزشکارش کردیم براتون فیلم گرفتیم از اول تا آخر نقاشى رو میزارم براتون و الان داریم دنبال دوست دختر میگردیم براى پلنگ صورتى که اونم بکشیم. البته گویا سحر خانوم و رفیقش تایم خالی پیدا کردن و این شاهکار هنری شون رو تکمیل کردن و قراره سحر خانوم به زودی طرح تکمیل شده رو تو پیجش به اشتراک بگذاره.

unnamed (3)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی