|

استایل زرد قناررری "مریم خدارحمی" چه باحاله؛ خانوم رفته کوه با یه لباس ژیگول و مجلسی!

maryan khodarahmi shayanews

مریم خدارحمی بازیگر بی حاشیه ایرانی می باشد که همیشه در ساده ترین حالات به سر میبره و اینبار هم با عکس و ژست ظریفش مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مریم خدارحمی بازیگر مشهور و جذاب ایرانیه که این روزا شاید تو کار و بارش کمرنگ شده باشه اما تو اینستاگرام به مانند خیلی از همکارانش پررنگه حسااابی! مریم خدارحمی چهره ای ساده داره، البته که خانوم بازیگر باطنشونم ساده هستش و این موضوع رو میشه خیلی راحت تو هون اصفحه اینستاشون فهمید. حالا چرا؟ چون اگه یه بازیگر به مانند سحر قریشی و یا اصلا سن بالاتر مثل مرجانه گلچین باشه و روحیه ای شیطون طور داشته باشه، قطعا با تصاویر و میکاپ و نوع لباس و فیگورایی که میگیره میشه فهمید چه سبک لایف استایلی داره و روحیش در چه حاله! مریم خدارحمی تو همه موادی که مثال زیدم تو ساده ترین حالات به سر میبره که خب در راستای همین موضوع این بازیگر جوانمون رو میتونیم مِن جمله معدود بازیگرایی بدونیم که خیلی هم کم حاشیه هستند.

مریم خدارحمی در این فضای نامرئی اما به شدت فعاله و از خیلی از بازیگرای فعال تو سینما هم بیشتر عکس منتشر میکنه که البته این هم رابطه ای مستقیم با کم کار شدنش در عرصه بازیگری داره. مریم خدارحمی این مدلیه که به همن دلیل بی ریا بودنش هوادرای زیادی داره و در ادامه تصویر جدید خانو بازیگر رو مشاهده می کنید در حالی که همون سادگیه داره فوران میکنه!!

IMG_20230417_233107

وقتی مریم خدارحمی با رفیق فابش میره کوه با یه تیپ ژیگول! مگه مهمونیه؟

اما خیلی از خانومای بازیگر و حتی آقایون بازیگر هم هستند که تیپ و ظاهر تو فیلم و سریالشون زمین تااا آسمون با استایل واقعیشون تو زندگی فرق داره و شاید اصلا اونجوری که همیشه مظلوم و ساده دیده میشن حتی یک درصد هم نباشن. 

مریم خدارحمی نیز اینگونه است و اگر نگاهی به صفحه اینستاش بی اندازید تصاویر شیطون و خوشرنگش رو مشاهده می کنید که البته این شیطون بودنه نسبت به خودشه نه بقیه خانومای بازیگر. این بازیگر جوان از رفیق فابریک های شهرزاد کمال زاده می باشد و همنی تازگی هم عکسی دو نفره تو کوه و کمر منتشر کردند و این هم در نوع خود جالب بود و با نظرات مثت و قربون صدقه کاربران همراه شد.

279749248_1157379921763716_5180623964686021914_n

وقتی مریم خدارحمی راه و رسم تتلو رو میره جلو!

اما یه موضوع عجیب در رابطه با این بازیگر وجود داره و اونم اینه که مریم خدارحمی از گیاهخوار های متعصبه که شاید بشه گفت بیشتر از اینکه از خودش عکس بذاره، حیوانات رو نشون داده و در رابطه باهاشون کلی صحبت کرده. عکس و ویدیوهایی که از ترس حیوانات شروع میشه تا عشق برخی انسان ها به حیوونا و حتی احساس بچها به اونها!

در برخی از عکس و ویدیوها نیز نشون میده که خیلی از آدما دارن حیوونا رو میکشن تا بخورن! خب اینکه افراد گوشت جهان رو که تعدادشونم به شدددت بیشتره از وگن هاست رو بد بدونیم و بگیم همه کارشون اشتباهه اصلا عقیده درستی نیست چرا که این سلیقه و مذاق و البته دیدگاهی متفاوته که خیلیا ممکنه این مدلی فکر کنن و خیلیا هم اون مدلی! قطعا کسی که راه و روش وگن رو میپسنده حق اینکه به افراد گوشت خوار توهین کنه و یا اونهارو نامرد خطاب کنه نداره و یا بلعکس! حالا چرا اینو گفتیم چون خیلی از شخصیت های وگن هستند که افراد گوشت خوار رو بی رحم خطاب میکنن که خب چندان جالب نیست.

93770796_236052154265753_2188460805170422040_n

کمی بیشتر با مریم خدارحمی

مریم خدارحمی متولد 16 اردیبهشت 1362 در اصفهان، بازیگر سینما و تلویزیون است. خدارحمی بیش از چیزی که فکرش را کنید حامی حیواناته و پیج اینستاگرامی اش هم پر از فیلم و عکس هایی در اینباره می باشد.

تحصیلکرده دانشگاهی رشته تدوین می باشد که کار تصویر را از شبکه استانی شروع کرد، او مدتی بازیکن فوتبال بوده و تجربه عمل زیبایی بینی هم دارد. مریم خدارحمی هنوز ازدواج نکرده مجرد می باشد

مادر بازیگر 

مریم خدارحمی فرزند زهره برومند (بازیگر پیشکسوت) می باشد، خانم برومند از سال 1361 با فیلم رهایی رسول صدرعاملی فعالیت خود را در سینما شروع کرد.

جراحی بینی

من سال ها پیش بدون فکر و خیلی سهل انگارانه بینی ام را جراحی کردم و خدا خدا می کردم اتفاق بدی نیفتد که خدا رو شکر هم نیفتاد. کلا جراحی بسیار ریسک پذیر است و من به کسی توصیه نمی کنم.

Untitled

maryam-khodarahmi-6

IMG_4384

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی